REVEL Restauracja

Revel to restauracja i pub w Zatorze, do której mamy szczególny sentyment, bo nierzadko spędzamy tam popołudniową przerwę przy świetnej, aromatycznej kawie.

Było do przewidzenia, że te spotkania przerodzą się we współpracę, której wynikiem jest nowa, dostosowana do nowoczesnych standardów strona internetowa.

Witryna w przejrzysty sposób prezentuje wszystko to, co restauracja ma do zaoferowania swoim klientom. Mogą oni przeglądać produkty w formie portfolio lub otworzyć interaktywną kartę dań, której przerzucaniu stron towarzyszy efekt dźwiękowy. Zadbaliśmy o takie drobne szczegóły, bo wiemy, że pracownicy Revela z równie wielkim oddaniem podchodzą do przygotowywania dań dla swoich gości.

Strona posiada moduł aktualności oraz galerię prezentującą dania oraz zespół.

 

Wdrożyliśmy również system składania rezerwacji przez internet. Od teraz klienci przy pomocy kilku kliknięć mogą upewnić się, że po przyjściu do restauracji będzie czekał na nich stolik, nawet gdy lokal będzie wypełniony po brzegi.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.