Tworzenie stron www dla branży spożywczej

DOMENĘ opłacimy ją na min. 1 rok

DARMOWY HOSTING opłacimy go na min. 1 rok

POCZTĘ E-MAIL założymy nieograniczoną ilość kont

Certyfikat SSL opłacimy go na min. 1 rok

Jak wygląda proces tworzenia stron www?

Zobacz 5 kroków naszej współpracy.

Brief + analiza

Projekt graficzny
strony głównej

Kodowanie, testy
i umieszczenie
materiałów.

Strona internetowa
GOTOWA!

Opinie naszych Klientów

Sylwia Pawlikowska
Sylwia Pawlikowska
05:51 13 May 24
Miałam przyjemność współpracować z Proadax również przy tworzeniu nowej strony (dlaczego również?....bo nasza współpraca przebiega właściwie w oparciu o każdą prezentowaną przez Proadax specjalność) tym samym... z wielką przyjemnością chcę się podzielić opinią - więcej niż pozytywną, zamkniętą w samych superlatywach - od zindywidualizowanego podejścia do klienta, przez zaangażowanie, wsparcie, kooperację, świetną komunikację, po pomysł i timing.Dziękuję! :)
Bartlomiej Lopata
Bartlomiej Lopata
10:10 12 May 24
Polecam Firmę. Szybko i sprawnie wykonali dla mnie stronę internetową. Zorganizowali również niestandardowe części strony oraz bardzo dobrego Fotografa.
Tomasz Sychowski
Tomasz Sychowski
17:51 09 May 24
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Fachowa i miła obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko bardzo rzetelnie i w ustalonym terminie. Gorąco POLECAM !!!
Marcin Ostromecki
Marcin Ostromecki
09:39 01 May 24
Bez problemowy, szybki i sprawny kontakt.Wysoka jakość produktów, które tworzą - polecam.
Måriøøsh
Måriøøsh
02:34 30 Apr 24
Nie mogę wystarczająco polecić firmy Proadax! Ich profesjonalizm, elastyczność i wrażliwość na potrzeby klienta są po prostu niezrównane. Zleciliśmy im stworzenie naszego sklepu internetowego, a doświadczenie było fantastyczne od początku do końca. Zespół Proadax nie tylko dostarczył nam produkt o najwyższej jakości, ale także był bardzo otwarty na nasze pomysły i sugestie, dbając o to, abyśmy byli w pełni zadowoleni z rezultatu. To co nas ujęło najbardziej to zespół ludzi pracujący w tej firmie - zawsze pomocni, pełni cierpliwości wobec czasami trudnych i wygórowanych oczekiwań klienta. Współpraca z nimi była czystą przyjemnością, a efekt końcowy przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy Proadax za doskonałą pracę!
Arctom s.c
Arctom s.c
06:31 24 Apr 24
Jest mi niezmiernie miło polecić firmę Proadax jako partnera w tworzeniu stron internetowych. Współpraca z nimi była niezwykle owocna i satysfakcjonująca.Proadax wykazała się nie tylko doskonałą znajomością najnowszych technologii internetowych, ale również głębokim zrozumieniem naszych potrzeb biznesowych. Ich podejście do projektu było profesjonalne i elastyczne, zawsze starając się zaspokoić nasze wymagania oraz dostosować się do zmieniających się okoliczności.Niezwykle cenimy ich kreatywność i umiejętność przeniesienia naszej wizji na funkcjonalną i atrakcyjną stronę internetową. Komunikacja z zespołem Proadax była klarowna i efektywna, co przyspieszyło proces projektowania i dostarczenia finalnego produktu.Efektem ich pracy jest strona internetowa, która spełnia nasze oczekiwania pod względem estetyki, funkcjonalności i wydajności. Dzięki Proadax mamy teraz nowoczesne narzędzie promocji naszej firmy, które przyciąga uwagę klientów i poprawia naszą obecność online.Z całego serca polecam Proadax wszystkim poszukującym partnera do tworzenia profesjonalnych stron internetowych. Ich zaangażowanie, kompetencje i zdolności twórcze są nie do przecenienia.
js_loader

Stwórz stronę internetową dla twojej firmy z branży spożywczej

Tu zaczyna się Twoja przygoda ze stroną www
Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Nasi partnerzy

  Agencja interaktywna Proadax — strony www, sklepy internetowe

  zmwadowice-sklep-internetowy

  Budowa stron www dla branży spożywczej

  Jesteśmy pewni, że każda placówka zajmująca się serwowaniem posiłków zyska uwagę klientów, inwestując w działania reklamowe i promocyjne. Rynek gastronomiczny w Polsce i Małopolsce i na Śląsku jest duży, dlatego obfituje w różnego rodzaju restauracje, bary, puby, bistro, stołówki czy pizzerie. To oznacza, że konsumenci cenią dobre jedzenie oraz lubią spożywać posiłki poza domem. A to z kolei przekłada się na obroty przedsiębiorców. Jednak rozwój ich firm nie jest możliwy bez inwestycji w technologie cyfrowe. Na czym to polega?

  W branży spożywczej niezbędną rzeczą będzie stworzenie witryn www dla firm oferujących produkty spożywcze. Posiadanie strony bądź sklepu z naturalnymi produktami, mięsem bądź owocami czy warzywami pozwala zaprezentować swój lokal oraz konsekwentnie budować wizerunek marki w Sieci. A to jest ważne w dobie powszechnego dostępu do Internetu. Stworzenie stron www dla branży spożywczej to nie wszystko, ponieważ można też zastosować szereg innych działań, które przyciągną klientów

  Profesjonalna obsługa branży spożywczej i promocja w sieci

  diogra-sklep-internetowy

  Dla wielu właścicieli sklepów czy firm kluczowa będzie widoczność w Internecie w różnego rodzaju kanałach online. Mowa przede wszystkim o stronie internetowej oraz komunikacji w social mediach, która jest bardzo skuteczna w zwiększaniu konwersji. Do tego dochodzą spersonalizowane kampanie reklamowe online, które wyświetlają się zarówno na stronach wyszukiwarki, jak również podczas przeglądania mediów społecznościowych. W związku z tym obecność fanpage’a może tylko wzmocnić siłę marketingową lokalu.

  Promocja w sieci sklepu z naturalnymi produktami to obecnie must have.

  Warto dodać, że lokal może założyć swój sklep internetowy z produktami z natury, dzięki któremu można zbierać zamówienia na dostawy żywności czy sprzedawać gotowe zestawy. Z tego rozwiązania skorzystają nie tylko firmy z branży spożywczej, ale też sklepy spożywcze czy supermarkety. Klienci cenią sobie całodobowy dostęp do asortymentu i dostawę pod same drzwi. Uzupełnieniem będą też kampanie reklamowe online czy zadbanie o spójną identyfikację wizualną.

  Tworzenie stron internetowych dla branży spożywczej

  Zaczynając od podstaw, czyli od budowy strony www dla sklepu z jedzeniem, zachęcamy do zgłoszenia się do naszej agencji interaktywnej Proadax. Posiadamy szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w realizacjach dla branży spożywczej i nie tylko. W ofercie są strony wizytówkowe oraz typu onepage, jak również rozbudowane serwisy www czy całe portale internetowe z przepisami. Klasyczna strona www bazuje na platformie WordPress oraz jest wykonywana w technologii Responsive Web Design (responsywne projektowanie stron internetowych), co pozwala na komfortowe użytkowanie na urządzeniach mobilnych.

  Warto pamiętać, że atrakcyjna witryna zarówno realna, jak i wirtualna to nie wszystko. Na sukces biznesowy, składają się również takie czynności jak:

  • strategia i e-marketing dla gastronomii,
  • e-mail marketing,
  • prowadzenie bloga lokalu z jedzeniem,
  • pozycjonowanie SEO,
  • rejestracja domeny i pozyskanie hostingu,
  • stworzenie logo i identyfikacji wizualnej,
  • indywidualny projekt graficzny strony,
  • sesja foto-wideo,
  • nagranie spotu reklamowego,
  • prowadzenie fanpage w social media,
  • budowa landing page,
  • założenie wizytówki Google Moja Firma (Profil Google),
  • implementacja LiveChat Facebook Messenger lub Tidio,
  • przygotowanie bannerów reklamowych,
  • dostawa gadżetów reklamowych,
  • szkolenia online.

  Jak można się domyślić, to nie wszystkie działania, jakie agencja interaktywna jest w stanie wykonać dla lokalu z jedzeniem. Wszystko zależy od potrzeb i celów biznesowych.

  Pakiet opieki nad serwisem www z naturalnymi produktami

  Obecnie coraz większą rolę w prowadzeniu firmy online odgrywa cyberbezpieczeństwo. Jest ono niezbędne do ochrony przed zagrożeniami, jakie czyhają w Sieci. Ciekawym rozwiązaniem może być dedykowany pakiet opieki nad serwisem internetowym dla branży spożywczej. W ramach oferty dostępnych pakietów znajdują się:

  • wsparcie techniczne,
  • ochrona przed atakami hakerskimi,
  • systematyczne tworzenie kopii zapasowych,
  • dokonywanie aktualizacji CMS (systemu zarządzania treścią),
  • aktualizacje szablonu (wersji PHP),
  • ochrona danych osobowych dla sklepów online

  Do tego dochodzi także pełny support oraz pomoc w przypadku awarii czy nieprzewidzianych zdarzeń, aby jak najszybciej przywrócić funkcjonalność serwisu www jedzenie.

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.