Tworzenie stron www Jedzenie

Budowa stron www jedzenie

restauracja-sajgon-zator-strona-internetowa

Jesteśmy pewni, że każda placówka zajmująca się serwowaniem posiłków zyska uwagę klientów, inwestując w działania reklamowe i promocyjne. Rynek gastronomiczny w Polsce i Małopolsce i na Śląsku jest duży, dlatego obfituje w różnego rodzaju restauracje, bary, puby, bistro, stołówki czy pizzerie. To oznacza, że konsumenci cenią dobre jedzenie oraz lubią spożywać posiłki poza domem. A to z kolei przekłada się na obroty przedsiębiorców. Jednak rozwój ich firm nie jest możliwy bez inwestycji w technologie cyfrowe. Na czym to polega? W branży gastronomicznej niezbędną rzeczą będzie stworzenie witryn www dla firm serwujących jedzenie. Posiadanie strony restauracji czy pizzerii pozwala zaprezentować swój lokal oraz konsekwentnie budować wizerunek marki w Sieci. A to jest ważne w dobie powszechnego dostępu do Internetu. Tworzenie stron www jedzenie to nie wszystko, ponieważ można też zastosować szereg innych działań, które przyciągną klientów

Profesjonalna obsługa gastronomii i promocja w Sieci

diogra-sklep-internetowy

Dla wielu właścicieli restauracji czy bistro, kluczowa będzie widoczność w Internecie w różnego rodzaju kanałach online. Mowa przede wszystkim o stronie internetowej oraz komunikacji w social mediach, która jest bardzo skuteczna w zwiększaniu konwersji. Do tego dochodzą spersonalizowane kampanie reklamowe online, które wyświetlają się zarówno na stronach wyszukiwarki, jak również podczas przeglądania mediów społecznościowych. W związku z tym obecność fanpage’a może tylko wzmocnić siłę marketingową lokalu. Promocja w Sieci punktu gastronomicznego to obecnie must have. Warto dodać, że lokal może założyć swój sklep internetowy z jedzeniem, dzięki któremu można zbierać zamówienia na dostawy żywności czy sprzedawać gotowe zestawy. Z tego rozwiązania skorzystają nie tylko restauracje, ale też sklepy spożywcze czy supermarkety. Klienci cenią sobie całodobowy dostęp do asortymentu i dostawę pod same drzwi. Uzupełnieniem będą też kampanie reklamowe online czy zadbanie o spójną identyfikację wizualną.

Tworzenie stron internetowych dla gastronomii

Zaczynając od podstaw, czyli od budowy witryny www dla lokalu z jedzeniem, zachęcamy do zgłoszenia się do naszej agencji interaktywnej Proadax. Posiadamy szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w realizacjach dla gastronomii i nie tylko. W ofercie są strony wizytówkowe oraz typu onepage, jak również rozbudowane serwisy www czy całe portale gastronomiczne. Klasyczna witryna www bazuje na platformie WordPress oraz jest wykonywana w technologii Responsive Web Design (responsywne projektowanie stron internetowych), co pozwala na komfortowe użytkowanie na urządzeniach mobilnych. Warto pamiętać, że atrakcyjna witryna zarówno realna, jak i wirtualna to nie wszystko. Na sukces biznesowy, składają się również takie czynności jak:
 • strategia i e-marketing dla gastronomii,
 • e-mail marketing,
 • prowadzenie bloga lokalu z jedzeniem,
 • pozycjonowanie SEO,
 • rejestracja domeny i pozyskanie hostingu,
 • stworzenie logo i identyfikacji wizualnej,
 • indywidualny projekt graficzny strony,
 • sesja foto-wideo,
 • nagranie spotu reklamowego,
 • prowadzenie fanpage w social media,
 • budowa landing page,
 • założenie wizytówki Google Moja Firma (Profil Google),
 • implementacja LiveChat Facebook Messenger lub Tidio,
 • przygotowanie bannerów reklamowych,
 • dostawa gadżetów reklamowych,
 • szkolenia online.
Jak można się domyślić, to nie wszystkie działania, jakie agencja interaktywna jest w stanie wykonać dla lokalu z jedzeniem. Wszystko zależy od potrzeb i celów biznesowych.

Pakiet opieki nad serwisem www jedzenie

Obecnie coraz większą rolę w prowadzeniu firmy online odgrywa cyberbezpieczeństwo. Jest ono niezbędne do ochrony przed zagrożeniami, jakie czyhają w Sieci. Ciekawym rozwiązaniem może być dedykowany pakiet opieki nad serwisem internetowym dla lokalu z jedzeniem. W ramach oferty dostępnych pakietów znajdują się:
 • wsparcie techniczne,
 • ochrona przed atakami hakerskimi,
 • systematyczne tworzenie kopii zapasowych,
 • dokonywanie aktualizacji CMS (systemu zarządzania treścią),
 • aktualizacje szablonu (wersji PHP),
 • ochrona danych osobowych dla sklepów online
Do tego dochodzi także pełny support oraz pomoc w przypadku awarii czy nieprzewidzianych zdarzeń, aby jak najszybciej przywrócić funkcjonalność serwisu www jedzenie.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).