Opis realizacji

Miało być nowocześnie i designersko. Założyliśmy więc słuchawki, włączyliśmy nastrojową muzykę i zanurzyliśmy się w proces projektowania. Od zera stworzyliśmy pełną identyfikację wizualną, którą sukcesywnie poprawialiśmy na podstawie wskazówek klienta. Tak powstała strona SneakersSpa dla marki zajmującej się renowacją butów.

Zastosowaliśmy większość naszych tajnych chwytów, które budują wrażenie modernistyczne. Od przejrzystego slidera, przez tło z efektem parallax, na efektownym module przed/po skończywszy. Żeby nie iść na łatwiznę, część animacji CSS wykonaliśmy ręcznie, zagłębiając się w niezmierzone otchłanie kodu połączone komendami PHP. Dołożyliśmy do tego galerię zdjęć, system do blogowania z możliwością łatwego udostępniania wpisów na portalach społecznościowych, a także formularz kontaktowy z zabezpieczeniem antyspamowym. Polecamy zwrócić uwagę na detale, takie jak mapa Google z nakładką kolorystyczną. Mały szczegół, a cieszy!

Do tego wszystkiego doszła warstwa merytoryczna. Wszystkie treści, zarówno prezentujące ofertę firmy, jak i artykuły widoczne na blogu, zostały przygotowane przez naszego copywritera. Dzięki takiej współpracy mogliśmy doskonale zsynchronizować elementy tekstowe z graficznymi, by stworzyć serwis, który zachęca do interakcji.