Sneakers Spa

Miało być nowocześnie i designersko. Założyliśmy więc słuchawki, włączyliśmy nastrojową muzykę i zanurzyliśmy się w proces projektowania.

Od zera stworzyliśmy pełną identyfikację wizualną, którą sukcesywnie poprawialiśmy na podstawie wskazówek klienta. Tak powstała strona SneakersSpa dla marki zajmującej się renowacją butów.

Zastosowaliśmy większość naszych tajnych chwytów, które budują wrażenie modernistyczne. Od przejrzystego slidera, przez tło z efektem parallax, na efektownym module przed/po skończywszy. Żeby nie iść na łatwiznę, część animacji CSS wykonaliśmy ręcznie, zagłębiając się w niezmierzone otchłanie kodu połączone komendami PHP. Dołożyliśmy do tego galerię zdjęć, system do blogowania z możliwością łatwego udostępniania wpisów na portalach społecznościowych, a także formularz kontaktowy z zabezpieczeniem antyspamowym. Polecamy zwrócić uwagę na detale, takie jak mapa Google z nakładką kolorystyczną. Mały szczegół, a cieszy!

 

Do tego wszystkiego doszła warstwa merytoryczna. Wszystkie treści, zarówno prezentujące ofertę firmy, jak i artykuły widoczne na blogu, zostały przygotowane przez naszego copywritera. Dzięki takiej współpracy mogliśmy doskonale zsynchronizować elementy tekstowe z graficznymi, by stworzyć serwis, który zachęca do interakcji.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.