Opis realizacji

Kiedy klient mówi Ci, że potrzebuje wypromować bar, to wiedz, że coś się dzieje… Tak energetycznej i pozytywnie nastawionej ekipy dawno nie widzieliśmy w #Proadax. Dzięki synergii tęgich głów, stworzyliśmy serwis, który jest wirtualnym przedłużeniem klimatycznego i niezwykle emocjonującego Sportsbaru w Oświęcimiu przy ul. Dworcowej 4b.

Głównym zadaniem Naszego zespołu było postawienie całkowicie nowego serwisu na surowym korzeniu, który przebojem pojawiłby się w świadomości lokalnej społeczności i turystów. A także wszystkich tych, którzy chcieliby odwiedzić lokal z fast foodem w formacie foodtrucka lub przeżyć przygodę oglądając transmisję rozgrywek sportowych.

Postawiliśmy na ciemne tło, które jednoznacznie wskazuje, że wizytówka promuje załogę znającą się na rzeczy. Z kolei pomarańczowe akcenty sygnalizują, że mają oni dystans do siebie i świata. Kwestia czytelnej i uporządkowanej struktury homepage’a wydaje się być czymś oczywistym. Co więcej, krótkie belki menu z lewej strony, zdecydowanie ułatwiają nawigację po wizytówce. Tworząc ją dążyliśmy do zapewnienia maksymalnej czytelności i prostoty, aby doświadczenie użytkownika nie było przytłaczające. Dzięki temu szybko znajdzie to, czego szuka i po zerknięciu na wbudowaną mapę Google od razu uda się pod właściwy adres.

Stworzony serwis to także położenie dużego nacisku na interakcję ze społecznością sympatyków lokalu, którzy zawsze i wszędzie chcą wiedzieć, co dobrego dzieje się w ich miejscówce oraz jakie wydarzenia odbędą się wkrótce. Aby móc to zapewnić, zastosowaliśmy wtyczki umożliwiające integrację z popularnymi social mediami jak FB i Insta. Dodatkowo, klienci mogą komunikować się z barem za pomocą live chatu na FB, a także skorzystać z przejrzystego formularza rezerwacyjnego.

Z pewnością niejeden lokal poszukując agencji interaktywnej, tworzącej strony internetowe w Oświęcimiu, zwróci uwagę na serwis Sportsbaru, by w efekcie trafić do Nas po stronę przygotowaną profesjonalnie i zgodnie z trendami.