Sports Bar – Food Truck Oświęcim

Kiedy klient mówi Ci, że potrzebuje wypromować bar, to wiedz, że coś się dzieje… Tak energetycznej i pozytywnie nastawionej ekipy dawno nie widzieliśmy w #Proadax.

Dzięki synergii tęgich głów, stworzyliśmy serwis, który jest wirtualnym przedłużeniem klimatycznego i niezwykle emocjonującego Sportsbaru w Oświęcimiu przy ul. Dworcowej 4b.

Głównym zadaniem Naszego zespołu było postawienie całkowicie nowego serwisu na surowym korzeniu, który przebojem pojawiłby się w świadomości lokalnej społeczności i turystów. A także wszystkich tych, którzy chcieliby odwiedzić lokal z fast foodem w formacie foodtrucka lub przeżyć przygodę oglądając transmisję rozgrywek sportowych.

Postawiliśmy na ciemne tło, które jednoznacznie wskazuje, że wizytówka promuje załogę znającą się na rzeczy. Z kolei pomarańczowe akcenty sygnalizują, że mają oni dystans do siebie i świata. Kwestia czytelnej i uporządkowanej struktury homepage’a wydaje się być czymś oczywistym. Co więcej, krótkie belki menu z lewej strony, zdecydowanie ułatwiają nawigację po wizytówce. Tworząc ją dążyliśmy do zapewnienia maksymalnej czytelności i prostoty, aby doświadczenie użytkownika nie było przytłaczające. Dzięki temu szybko znajdzie to, czego szuka i po zerknięciu na wbudowaną mapę Google od razu uda się pod właściwy adres.

Stworzony serwis to także położenie dużego nacisku na interakcję ze społecznością sympatyków lokalu, którzy zawsze i wszędzie chcą wiedzieć, co dobrego dzieje się w ich miejscówce oraz jakie wydarzenia odbędą się wkrótce. Aby móc to zapewnić, zastosowaliśmy wtyczki umożliwiające integrację z popularnymi social mediami jak FB i Insta. Dodatkowo, klienci mogą komunikować się z barem za pomocą live chatu na FB, a także skorzystać z przejrzystego formularza rezerwacyjnego.

Z pewnością niejeden lokal poszukując agencji interaktywnej, tworzącej strony internetowe w Oświęcimiu, zwróci uwagę na serwis Sportsbaru, by w efekcie trafić do Nas po stronę przygotowaną profesjonalnie i zgodnie z trendami.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.