Szkolenia Jazowska

Podczas przygotowywania tej realizacji Klient z Zatora skorzystał z większości usług oferowanych przez Naszą agencję. Owocem kreatywnych głów z Proadax było uruchomienie profesjonalnego serwisu, który umożliwia sprzedaż i realizację kursów Szkolenia BHP ODO całkowicie zdalnie.

Pierwszy kontakt z serwisem to czytelny homepage, który od razu zachęca do skrolowania go, by poznać content i ofertę. Trafnie dobrana kolorystyka, obfitująca w jasne, stonowane barwy, z pomarańczowymi ikonkami i ramkami, doskonale współgra z całością. Słowem, pierwsze wrażenie jest pozytywne – zachęca do sprawdzenia oferty i zapisania się na newsletter przez prosty formularz.

Kierując uwagę na walory funkcjonalne, wyłania się oś edukacyjno-zakupowa. Mowa tu o systemie sprzedaży szkoleń online i systemie egzaminów online. Pierwszy to tradycyjny sklep z kursami, ale w świeżej, nowoczesnej odsłonie. Pozwala na dokładne zapoznanie się z detalami wybranego szkolenia. Prosta grafika ułatwia percepcję i proces zakupu. W efekcie, czynność ta nie pochłania czasu i nie wymaga zbędnych formalności. Dobrym rozwiązaniem było wprowadzenie ww. systemu egzaminów online w formie quizów, który w sposób przejrzysty i intuicyjny weryfikuje wiedzę kursanta.

Opracowany serwis został zintegrowany z livechatem FB, który pozwala na komunikację między BOK a kursantami w czasie rzeczywistym – wszystkie wątpliwości zostaną wyjaśnione „tu i teraz”. Integracja strony z systemem „iFirma” formalizuje sprzedaż szkoleń poprzez szybkie wystawianie e-faktury i prowadzenie księgowości.

Dodatkowo, zapewniamy zamawiającemu kampanie na Google Ads. To rozwiązanie e-commerce, które wyświetla reklamy docelowej grupie klientów przez wyszukiwarkę Google. Zaletą jest oszczędność czasu i możliwość skutecznego zdobycia kolejnych kursantów.

 

Dopełnieniem realizacji było zaprojektowanie prostego i przyjemnego w odbiorze logo, będącego ważnym elementem identyfikacji wizualnej. Opracowano także eleganckie wizytówki oraz teczki, które pozostaną w pamięci każdego, kto pragnie zgłębić wiedzę z BHP i ODO.

Referencje

Współpracę z agencją Proadax rozpoczęłam ponad 4 miesiące temu, z polecenia. W tym czasie wykonali dla mnie m.in. stronę i sklep internetowy, zaprojektowali i wykonali logo, wizytówki, teczki firmowe, obecnie obsługują akcje reklamową mojej strony. Wszystko wykonane zostało z najwyższą starannością i jakością, a efekty przerosły moje oczekiwania 🙂 Wszystkie moje uwagi zostały uwzględnione, ale też na każdym etapie mogłam liczyć na profesjonalne doradztwo jak można wykonać coś inaczej, lepiej.
Proadax tworzą ludzie z pasją, którzy wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, dbają o każdy szczegół i przede wszystkim o zadowolenie klienta. Proadax to profesjonalizm, doświadczenie i przyjazna atmosfera.
Polecam współpracę z Proadax wszystkim osobom, którym zależy na profesjonalnym wizerunku swojej firmy! 🙂

Agnieszka Jazowska-Woźniak

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.