Opis realizacji

Podczas przygotowywania tej realizacji Klient z Zatora skorzystał z większości usług oferowanych przez Naszą agencję. Owocem kreatywnych głów z Proadax było uruchomienie profesjonalnego serwisu, który umożliwia sprzedaż i realizację kursów Szkolenia BHP ODO całkowicie zdalnie.

Pierwszy kontakt z serwisem to czytelny homepage, który od razu zachęca do skrolowania go, by poznać content i ofertę. Trafnie dobrana kolorystyka, obfitująca w jasne, stonowane barwy, z pomarańczowymi ikonkami i ramkami, doskonale współgra z całością. Słowem, pierwsze wrażenie jest pozytywne – zachęca do sprawdzenia oferty i zapisania się na newsletter przez prosty formularz.

Kierując uwagę na walory funkcjonalne, wyłania się oś edukacyjno-zakupowa. Mowa tu o systemie sprzedaży szkoleń online i systemie egzaminów online. Pierwszy to tradycyjny sklep z kursami, ale w świeżej, nowoczesnej odsłonie. Pozwala na dokładne zapoznanie się z detalami wybranego szkolenia. Prosta grafika ułatwia percepcję i proces zakupu. W efekcie, czynność ta nie pochłania czasu i nie wymaga zbędnych formalności. Dobrym rozwiązaniem było wprowadzenie ww. systemu egzaminów online w formie quizów, który w sposób przejrzysty i intuicyjny weryfikuje wiedzę kursanta.

Opracowany serwis został zintegrowany z livechatem FB, który pozwala na komunikację między BOK a kursantami w czasie rzeczywistym – wszystkie wątpliwości zostaną wyjaśnione „tu i teraz”. Integracja strony z systemem „iFirma” formalizuje sprzedaż szkoleń poprzez szybkie wystawianie e-faktury i prowadzenie księgowości.

Dodatkowo, zapewniamy zamawiającemu kampanie na Google Ads. To rozwiązanie e-commerce, które wyświetla reklamy docelowej grupie klientów przez wyszukiwarkę Google. Zaletą jest oszczędność czasu i możliwość skutecznego zdobycia kolejnych kursantów.

Dopełnieniem realizacji było zaprojektowanie prostego i przyjemnego w odbiorze logo, będącego ważnym elementem identyfikacji wizualnej. Opracowano także eleganckie wizytówki oraz teczki, które pozostaną w pamięci każdego, kto pragnie zgłębić wiedzę z BHP i ODO.

Otrzymane referencje

Agnieszka Jazowska-Woźniak

By Agnieszka Jazowska-Woźniak, szkolenia-jazowska.pl -

Współpracę z agencją Proadax rozpoczęłam ponad 4 miesiące temu, z polecenia. W tym czasie wykonali dla mnie m.in. stronę i sklep internetowy, zaprojektowali i wykonali logo, wizytówki, teczki firmowe, obecnie obsługują akcje reklamową mojej strony. Wszystko wykonane zostało z najwyższą starannością i jakością, a efekty przerosły moje oczekiwania :-) Wszystkie moje uwagi zostały uwzględnione, ale też na każdym etapie mogłam liczyć na profesjonalne doradztwo jak można wykonać coś inaczej, lepiej.
Proadax tworzą ludzie z pasją, którzy wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, dbają o każdy szczegół i przede wszystkim o zadowolenie klienta. Proadax to profesjonalizm, doświadczenie i przyjazna atmosfera.
Polecam współpracę z Proadax wszystkim osobom, którym zależy na profesjonalnym wizerunku swojej firmy! :-)