Opis realizacji

Podczas przygotowywania tej realizacji Klient z Zatora skorzystał z większości usług oferowanych przez Naszą agencję. Owocem kreatywnych głów z Proadax było uruchomienie profesjonalnego serwisu, który umożliwia sprzedaż i realizację kursów Szkolenia BHP ODO całkowicie zdalnie.

Pierwszy kontakt z serwisem to czytelny homepage, który od razu zachęca do skrolowania go, by poznać content i ofertę. Trafnie dobrana kolorystyka, obfitująca w jasne, stonowane barwy, z pomarańczowymi ikonkami i ramkami, doskonale współgra z całością. Słowem, pierwsze wrażenie jest pozytywne – zachęca do sprawdzenia oferty i zapisania się na newsletter przez prosty formularz.

Kierując uwagę na walory funkcjonalne, wyłania się oś edukacyjno-zakupowa. Mowa tu o systemie sprzedaży szkoleń online i systemie egzaminów online. Pierwszy to tradycyjny sklep z kursami, ale w świeżej, nowoczesnej odsłonie. Pozwala na dokładne zapoznanie się z detalami wybranego szkolenia. Prosta grafika ułatwia percepcję i proces zakupu. W efekcie, czynność ta nie pochłania czasu i nie wymaga zbędnych formalności. Dobrym rozwiązaniem było wprowadzenie ww. systemu egzaminów online w formie quizów, który w sposób przejrzysty i intuicyjny weryfikuje wiedzę kursanta.

Opracowany serwis został zintegrowany z livechatem FB, który pozwala na komunikację między BOK a kursantami w czasie rzeczywistym – wszystkie wątpliwości zostaną wyjaśnione „tu i teraz”. Integracja strony z systemem „iFirma” formalizuje sprzedaż szkoleń poprzez szybkie wystawianie e-faktury i prowadzenie księgowości.

Dodatkowo, zapewniamy zamawiającemu kampanie na Google Ads. To rozwiązanie e-commerce, które wyświetla reklamy docelowej grupie klientów przez wyszukiwarkę Google. Zaletą jest oszczędność czasu i możliwość skutecznego zdobycia kolejnych kursantów.

Dopełnieniem realizacji było zaprojektowanie prostego i przyjemnego w odbiorze logo, będącego ważnym elementem identyfikacji wizualnej. Opracowano także eleganckie wizytówki oraz teczki, które pozostaną w pamięci każdego, kto pragnie zgłębić wiedzę z BHP i ODO.

Otrzymane referencje

[al_fb_reviews show_total=”no” top_total_color=”” show_average=”no” top_rating_color=”” top_text_color=”” total_average_position=”top” top_reverse=”no” top_stacking=”no” trunc_mode=”none” trunc_max_characters=”” trunc_max_words=”” trunc_max_lines=”” trunc_appended_text=”ellipsis” trunc_custom_appended_text=”” trunc_full_review_text=”” trunc_full_review_style=”below” trunc_show_less_review=”no” trunc_less_review_text=”” trunc_less_review_style=”below” trunc_full_review_text_color=”” display_style=”stacked” slider_timing=”” slider_columns=”” slider_shift=”” diff_mobile_columns=”no” slider_columns_mobile=”” slider_shift_mobile=”” show_arrows=”no” show_arrows_mobile=”no” slider_arrow_shape=”chevron” slider_arrow_color=”” show_pagination=”no” show_pagination_mobile=”no” slider_pagination_inner_color=”” slider_pagination_outer_color=”” grid_columns=”” grid_initial_rows=”” grid_more_rows=”” grid_diff_mobile_columns=”no” grid_columns_mobile=”” grid_initial_rows_mobile=”” grid_more_rows_mobile=”” grid_button_mode=”builtin” grid_button_id=”” grid_button_text=”” grid_button_color=”” grid_button_hover_color=”” grid_button_text_color=”” grid_button_text_hover_color=”” randomize_order=”no” show_quotation_marks=”no” background_color=”#f9f7fa” title_text_color=”#8f0784″ title_font_size=”24px” rating_color=”#d151b5″ text_color=”#7e7984″ font_size=”16px” avatar_border_radius=”50%” border_radius=”” enable_border=”yes” enable_by_author=”yes” border_color=”#ab079d” border_size=”3px” align=”center” override_padding=”no” padding=”” override_margin=”no” margin=”” target=”_blank” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”reviews-custom” id=”” enable_microdata=”yes” microdata_product_name=”Agnieszka Jazowska-Woźniak” microdata_type=”Product” microdata_identifier=”” microdata_image=”” microdata_additional_data=””][al_fb_review name=”Agnieszka Jazowska-Woźniak” avatar=”https://proadax.pl/wp-content/uploads/2020/07/szkolenia-BHP-favicona-1.png” company=”szkolenia-jazowska.pl” link=”https://szkolenia-jazowska.pl/” title=”” title_link=”” rating=”5.0″]

Współpracę z agencją Proadax rozpoczęłam ponad 4 miesiące temu, z polecenia. W tym czasie wykonali dla mnie m.in. stronę i sklep internetowy, zaprojektowali i wykonali logo, wizytówki, teczki firmowe, obecnie obsługują akcje reklamową mojej strony. Wszystko wykonane zostało z najwyższą starannością i jakością, a efekty przerosły moje oczekiwania :-) Wszystkie moje uwagi zostały uwzględnione, ale też na każdym etapie mogłam liczyć na profesjonalne doradztwo jak można wykonać coś inaczej, lepiej.
Proadax tworzą ludzie z pasją, którzy wykonują swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, dbają o każdy szczegół i przede wszystkim o zadowolenie klienta. Proadax to profesjonalizm, doświadczenie i przyjazna atmosfera.
Polecam współpracę z Proadax wszystkim osobom, którym zależy na profesjonalnym wizerunku swojej firmy! :-)

[/al_fb_review][/al_fb_reviews]