Tomasz Wieliczko

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność stworzyć landing page dla Tomasza Wieliczko.

Stworzenie strony internetowej dla polityka jest kluczowym elementem jego strategii komunikacyjnej, umożliwiającym skuteczne dotarcie do wyborców, prezentację programu oraz budowanie zaufania. Dlatego też szczególną uwagę poświęciliśmy projektowi graficznemu landing page, aby już po wejściu zaciekawić odbiorcę i zachęcić go do dalszego zapoznania się z treściami. Mieliśmy także na uwadze, aby całość odzwierciedlała wartości i przekonania Tomasza Wieliczko. Zastosowana przez nas spójna kolorystyka, dodane profesjonalne zdjęcia oraz wdrożenie standardu RWD,  który gwarantuje perfekcyjne wyświetlanie treści na ekranach urządzeń mobilnych, sprawiły, że całość jest przejrzysta i łatwo dostępna dla odwiedzających.

Zadbaliśmy także o lifting logo. Nadaliśmy mu nowoczesny wygląd, który lepiej odzwierciedla wartości i cele, jakie ma przedstawiać.

Oprócz landing page’a przygotowaliśmy liczne materiały reklamowe, które wspierają lokalną promocję Tomasza Wieliczko, jego Komitetu Wyborczego oraz działań, wśród mieszkańców Zatora. Tworząc projekty graficzne plakatów, ulotek oraz banerów zadbaliśmy o spójny i efektywny przekaz informacji.

Jeśli potrzebujesz strony internetowej związanej z polityką, skontaktuj się z nami!

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.