Zator Noclegi

Strona Zator Noclegi to nowy projekt, który powstał z myślą o stworzeniu lokalnej bazy noclegowej. Nowoczesny i w pełni responsywny serwis jest możliwością interaktywnej prezentacji punktów noclegowych i obiektów, do stworzenia której wykorzystaliśmy kreatora map Google.

Żeby nadać stronie charakteru i atrakcyjności, zdecydowaliśmy się na jeden z ciekawszych motywów w web designie – video parallax. Zasada działania jest taka sama, jak w przypadku efektu parallax, który uzyskuje się z obrazami statycznymi podczas ich scrollowania. Tym razem głębi stronie nadaje odpowiednia animacja, która jest jednocześnie ciekawą prezentacją okolicy.

Funkcjonalność strony Zator Noclegi to kilka zaawansowanych modułów i unikalne rozwiązania, dzięki którym użytkownik w praktyczny i szybki sposób dokona wyboru noclegu, rezerwacji i płatności. Na stronie zaimplementowaliśmy wyszukiwarkę dynamiczną oraz z opcją wyszukiwania zaawansowanego, a integracja z Google Street View doskonale prezentuje dokonywane za jej pośrednictwem wybory lokali i miejsc.

Dzięki formularzom kontaktowym, jakie zintegrowaliśmy z każdą z ofert, użytkownik może wysłać zapytanie do recepcji i np. zarejestrować w serwisie, aby dzięki subskrypcji być na bieżąco z cały czas aktualizowaną ofertą.

Oprócz tradycyjnych form płatności, coraz więcej serwisów integruje swoje strony z wybranym systemem płatności internetowych, dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że dla strony Zator Noclegi, wybrany przez nas moduł to doskonała opcja.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.