Zator Taxi

Biel, żółć i czerń to kolory, które stanowią perfekcyjne trio na stronie Zator Taxi, oferującego szybkie, komfortowe i bezpieczne przewozy osób w Zatorze.

Głównym celem stworzenia nowego serwisu było dotarcie z ofertą do szerokiego grona potencjalnych klientów, poszukujących transportu na tym terenie. Realizacja projektu dla Zator Taxi wyróżnia się przejrzystym oraz czytelnym układem strony, która została postawiona w formie One Page, czyli nie zawierającej oddzielnych podstron. Jest to doskonałe rozwiązanie dla marek, które cechują się kreatywnością i którym zależy na szybkim nawiązaniu relacji z klientem.

 

 

Nowoczesny layout, atrakcyjna wizualnie szata graficzna zawierająca galerię zdjęć prezentującą wykorzystywane do przewozów auta oraz uporządkowane treści sprawiają, że klienci z łatwością mogą odnaleźć się na stronie i bez jakichkolwiek trudności problemów skorzystać z oferty firmy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.