strona responsywna

Zaufaj profesjonalistom z agencji interaktywnej Proadax

Jeśli Twoja firma jeszcze nie jest obecna w Internecie, to musisz wiedzieć, że tracisz na tym z każdym dniem, i to coraz więcej. Skorzystaj z usług naszej agencji interaktywnej Proadax, a wskażemy Ci właściwy kierunek działań oraz pomożemy dobrać narzędzia i odpowiednią strategię.

Obecnie bardzo ważną kwestią jest budowa wizerunku w Sieci zarówno dla sklepu online, jak i klasycznej strony www. Jest to ważne, ponieważ zdecydowana większość Twoich przyszłych klientów czy kontrahentów szuka nowych produktów, usług czy możliwości współpracy właśnie w Internecie.

Zobacz, Portale Mazury to doskonały sposób na to, aby poprawić wizerunek Twojej firmy w różnych obszarach oraz polepszyć wyniki. Może zabrzmi banalnie, ale indywidualne podejście to świetne rozwiązanie Twoich potrzeb pod każdym względem. strona responsywna oznacza kolejny krok ku wyższej skuteczności. Potrzebujesz pomocy w innych obszarach? Poniżej prezentujemy ofertę.

Odkryj unikalną ofertę i rozwiń swój biznes

Różnorodne potrzeby firm sprawiają, że jako agencja musimy podążać za trendami oraz kreować coraz to nowsze, lepsze i wydajniejsze rozwiązania. Rezultatem ciągłej nauki i rozwoju jest aktualizowana paleta usług, którą oddajemy do Twojej dyspozycji. Nasza oferta to przede wszystkim:

 • sklepy online (WooCommerce, dropshipping, integracje);
 • witryny www (CMS WordPress, Responsive Web Design);
 • portale www (moc statystyki);
 • e-marketing (analizy, trendy);
 • kampanie reklamowe online (Google Ads, Facebook Ads);
 • e-mail marketing (dedykowane newslettery);
 • prowadzenie social media (Instagram, TikTok, Facebook, YouTube etc.);
 • copywriting (webwriting, firmowy blog, artykuły sponsorowane, opisy);
 • pozycjonowanie stron (SEO);
 • opieka nad stroną www (support i profilaktyka);
 • landing page (CTA);
 • profesjonalne projekty graficzne (logo, galerie, banery, wizytówki);
 • nagrywanie wideo (filmowanie dronem, wirtualne spacery);
 • usługi foto (sesje foto-wideo);
 • wdrażanie dedykowanych aplikacji (BedBooking dla noclegów);
 • domena i hosting (oszczędność czasu i lepsza jakość);
 • kreatywne materiały reklamowe (projekty, druk);
 • szkolenia online (wsparcie na każdym poziomie);
 • i inne.

Zanim skorzystasz z innych usług, najpierw sprawdź Portale Mazury od Proadax. To ciekawy sposób na zwiększenie konkurencyjności Twojego biznesu. Biorąc pod uwagę indywidualne podejście, możesz czerpać więcej korzyści ze swojej firmy. strona responsywna to przykład innowacyjnego spojrzenia.

Poznaj nasz zespół – wiemy, jak pomagać firmom

Przede wszystkim jesteśmy osobami, które grają w Twojej drużynie. Mamy doświadczenie oraz wiedzę w zakresie nowych technologii i e-marketingu, a ponadto działamy z myślą o wspólnym celu. Zawsze staramy się odpowiadać na potrzeby firm, a jednocześnie pomagać w osiągnięciu sukcesu na polu biznesowym. Dobry przykład to Portale Mazury, gdzie pracujemy tak, aby rezultat był zawsze in plus. Warto pamiętać, że o sukcesie decydują detale typu indywidualne podejście. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, zerknij do zrealizowanych projektów, gdzie strona responsywna to efekt pracy naszego zespołu Proadax.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).