Blog

Jesteś gotowy na sezon noclegowy 2020? Weź rabat -50% BLACK FRIDAY

Rośnie popularność mniejszych miejscowości wypoczynkowych nie tylko poza granicami naszego kraju, ale również na naszym polskim „podwórku”. I niekoniecznie są to tylko lokalizacje położone nad morzem czy w górach, gdyż Polska ma do zaoferowania naprawdę wiele pięknych, czasami jeszcze nie do końca odkrytych przez turystów miejsc. Nieustannie przybywa inwestycji mieszkalnych, i nie mówimy tu o wielkich kompleksach, ale mniejszych urokliwych apartamentach, pensjonatach i domkach na wynajem.

Za tą przemianą idą kolejne, a mianowicie powód, dla którego Polacy częściej wybierają się w podróże i to przez cały rok. Nastawieni na doznania przyrodnicze, atrakcje kulturalne, sportowe czy historyczne poszukują unikalnych miejsc oferujących także wygodne i dobre jakościowo zaplecze noclegowe.

Ten czynnik natomiast powoduje, że właściciele miejsc noclegowych starają się jak najszerzej dotrzeć do swoich potencjalnych gości. Temu właśnie służy technologia, aplikacje i szeroko rozumiany Internet. Coraz więcej odnaleźć można strony internetowych reklamujących obiekty noclegowe. I dobrze, bo ludzie lubią widzieć i znać miejsce swojej destynacji. Kupują oczami. Od sposobu w jaki przedstawimy zalety naszego obiektu zależy ilu gości tak naprawdę odwiedzi nas w ciągu roku. A zadowolony klient na pewno poleci naszą lokalizację. Rekomendacje i opinie osób korzystających z usług właścicieli obiektów noclegowych, to obecnie klucz do sukcesu.

Warto zatem spojrzeć krytycznym okiem na swoją stronę internetową. Być może przyszedł czas na zmianę w tej wizytówce. Jeśli tak, zobacz, co mamy dla ciebie do zaoferowania.

Podejmując się przygotowania strony internetowej reklamującej obiekt noclegowy, proces realizacji dzielimy na etapy, tak by aktualny progres prac nad twoją stroną był dokładnie widoczny. W momencie przygotowania projektu graficznego, dajemy możliwość bezpłatnych korekt, by powstała strona zadowalająca nie tylko nas, ale przede wszystkim ciebie. Spójrz, co cię czeka krok po kroku, gdy zdecydujesz się na współpracę z nami:

 1. przygotowanie oraz akceptacja umowy
 2. wpłata zadatku w wysokości 40% od całej realizacji
 3. sesja zdjęciowa / wideo
 4. przygotowanie projektu graficznego
 5. akceptacja projektu przez klienta
 6. kodowanie
 7. działania marketingowe
 8. demonstracja strony
 9. akceptacja wersji beta przez klienta
 10. rozliczenie końcowe z fvat
 11. przekazanie dostępów
 12. publikacja w sieci, dodanie do indeksu Google
 13. Wspólna kawa i rozmowa o efektach 😉

Wydaje się, że tych 13 punktów to niezliczony czas realizacji – i tu się mylisz. Wystarczy tylko 30 dni, byśmy wspólnie z Tobą stworzyli stronę, która zachęci gości do skorzystania z twojej oferty. 30 dni, dzięki którym zwiększysz skuteczność dotarcia do potencjalnych klientów.

 Wchodzisz w to już dziś?

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).