Blog

Pomysły, które warto wdrożyć bez wysokich kosztów dla Twojego domku, apartamentu, villi, hotelu, czy pensjonatu.

W dobie, kiedy obiekty noclegowe „ścigają” się z udogodnieniami takimi jak np. jacuzzi czy basen ogrodowy dla swoich Gości warto zadbać o inne, różne aspekty. Mamy dla Ciebie garść praktycznych porad, o co warto zadbać i co może Ci się przydać. A przy tym nie potrzebujesz wysokich nakładów finansowych! 😊

Małe tabliczki PCV z najważniejszymi informacjami

Tabliczki wykonane z PCV to świetny sposób na udostępnienie ważnych informacji gościom. Możesz umieścić na nich kody QR do Wi-Fi wraz z nazwą Sieci i hasłem, numery czy nazwy pokoi/apartamentów, regulamin obiektu czy prośby o dodanie opinii na Google / Booking. Takie tabliczki PCV są trwałe, odporne na zniszczenia i łatwe w montażu. Można je, np. umieścić na drzwiach, czy ścianie. Wystarczy zamówić kilka tabliczek, aby każdy gość miał szybki dostęp do najważniejszych informacji, co zwiększy ich komfort pobytu.

Wizytówki Twojego obiektu noclegowego

Możesz umieścić na nich podstawowe dane kontaktowe takie jak: numer telefonu, adres e-mail, strona www, czy nazwy profili społecznościowych jak Facebook i Instagram. To pozwoli gościom szybko się z Tobą skontaktować w razie potrzeby. Dodatkowo, możesz na nich zamieścić informacje o rabatach na kolejny pobyt, co zachęci gości do ponownego odwiedzenia Twojego noclegu. Wizytówki mogą być wręczane przy zameldowaniu lub umieszczane w pokojach gościnnych.

Ulotki

Ulotki to świetny sposób na poinformowanie gości o atrakcjach w pobliżu Twojego obiektu. Możesz wskazać najciekawsze miejsca do odwiedzenia, restauracje, parki rozrywki oraz inne lokalne atrakcje. Dodatkowo, ulotki mogą zawierać wskazówki, jak dotrzeć do obiektu z dworca, jak dostać się do popularnych miejsc takich jak park rozrywki Energylandia, oraz numery do lokalnych taksówek. Ulotki to także doskonałe narzędzie do informowania o zniżkach u lokalnych partnerów (np. restauracji), co może zwiększyć zadowolenie gości i ich chęć do polecania Twojego obiektu innym.
A jeśli to Ty oferujesz posiłki w formie śniadania, to warto umieścić na takich ulotkach ich zdjęcia i opisy.

Baner plandeka

Umieszczony przed domkiem, apartamentem, willą, hotelem, czy pensjonatem lub na ogrodzeniu to skuteczny sposób na zwiększenie widoczności Twojego obiektu noclegowego. Baner może zawierać nazwę obiektu, logo oraz kluczowe informacje kontaktowe. Dzięki temu goście łatwiej znajdą swój nocleg w Zatorze i okolicach, a przechodnie mogą zwrócić uwagę na Twoją ofertę. Takie materiały reklamowe są trwałe i mogą być używane przez długi czas, co czyni je opłacalną inwestycją.

Naklejki z kodem QR

Naklejki z kodami QR to praktyczne rozwiązanie, które ułatwia gościom dodanie opinii o Twoim obiekcie noclegowym. Kod QR można umieścić w różnych miejscach, takich jak drzwi pokoi, stolik kawowy, recepcja czy restauracja hotelowa. Goście mogą zeskanować kod, który przeniesie ich bezpośrednio do strony z recenzjami np. na Booking lub Google, co może zwiększyć liczbę opinii. A jak wiemy, referencje innych gości są bardzo ważne. Budują autentyczność i wiarygodność firmy. Można także wykonać regulamin Twojego obiektu noclegowego w formie naklejki, co ułatwi gościom dostęp do ważnych informacji.

Moduł opinii

Dodatkowo warto wdrożyć moduł opinii na stronie internetowej swojego noclegu. Moduł ten zwiększa zaufanie nowych klientów. Opinie od zadowolonych gości mogą stać się cennym źródłem informacji dla przyszłych klientów i zachęcić ich do rezerwacji. Więcej o korzyściach z posiadania modułu opinii możesz przeczytać tutaj.

Podsumowanie

Wdrożenie powyższych pomysłów nie wymaga dużych nakładów finansowych, a może znacząco wpłynąć na zwiększenie widoczności Twojego obiektu i poprawę zadowolenia gości. Tabliczki PCV, wizytówki, ulotki, banery plandeki, naklejki z kodami QR oraz moduł opinii na stronie www to proste, ale skuteczne narzędzia, które możesz wykorzystać, aby wyróżnić się na rynku i przyciągnąć nowych klientów. Takie projekty i zlecenia możesz wykonać w naszej Agencji Interaktywnej Proadax, która zadba o wysoką jakość i dostosowanie projektów do Twoich potrzeb.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami!

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.