Tworzenie stron www Adwokat

Tworzenie stron www adwokat

Praktycznie każda działalność gospodarcza w obecnym świecie opiera się na wykorzystaniu Internetu. Dotyczy to nie tylko przemysłu czy usług, ale również wysoko specjalizowanych wolnych zawodów jak na przykład prawnik lub adwokat.

Okazuje się, że budowa strony internetowej jest absolutnym ‘must have’, aby dotrzeć do szerokiej rzeszy potencjalnych klientów. Jednak warto mieć na uwadze, że usługi prawnicze nie mogą być reklamowane, o czym mówią przepisy w tym zakresie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby adwokat, notariusz czy radca prawny posiadał własną witrynę www, czy profile w social media. O ile działalność w Internecie nie nosi znamion czynności reklamowych, jest to dopuszczalne. Dlatego też profesjonalne tworzenie stron dla adwokatów warto zlecić agencji interaktywnej, która nie tylko zaprojektuje serwis internetowy, ale również doradzi oraz zaproponuje identyfikację wizualną czy indywidualny projekt graficzny.

Kompleksowa obsługa Twojej kancelarii adwokackiej w Internecie

Nasza Agencja Interaktywna Proadax oferuje rzetelne wsparcie prawnikom i wszystkim tym, którzy działają w tej branży. Choć jest ona specyficzna, nie oznacza to, że nie można wdrożyć nowoczesnych technologii internetowych, które pomogą zwiększyć świadomość marki i rozpoznawalność kancelarii adwokackiej. Z naszej strony dostarczamy pełne wsparcie w zakresie budowania marki oraz obsługi technicznej stron www dla adwokatów. Mowa tutaj o wdrożeniu projektu graficznego, pracach programistycznych oraz zadbaniu o profesjonalny content, czyli niezbędne treści. Do tego dochodzi założenie i obsługa profili w różnego rodzaju mediach społecznościowych, jak również prowadzenie bloga. Nie bez znaczenia jest rejestracja domeny oraz zapewnienie wydajnego hostingu, czyli absolutnych podstaw do funkcjonowania strony opartej na systemie CMS WordPress. W związku z tym, oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie budowy witryny www dla kancelarii.

Zaprojektujemy stronę internetową dla adwokata

Dostępność do Sieci jest powszechna za sprawą urządzeń mobilnych, które można mieć zawsze ze sobą. To powoduje, że potencjalni klienci usług prawnych najpierw używają wyszukiwarki internetowej, a dopiero później udają się do kancelarii adwokackiej. Strona internetowa dla prawnika powinna wyróżniać się stonowaną kolorystyką oraz posiadać stosowne informacje na temat zakresu świadczonych usług i nie tylko. Może to być prosta i funkcjonalna witryna onepage lub w nowoczesna strona wizy tówkowa. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć rozbudowany serwis internetowy.

Usługi internetowe dla prawników

Budowa wizerunku marki to również stworzenie funkcjonalnej i nowoczesnej strony w standardzie Responsive Web Design (responsywne projektowanie stron internetowych – dopasowanie pod każdy ekran) oraz szereg innych czynników. Mowa tutaj na przykład o takich działaniach jak:
 • profesjonalna sesja foto i wideo;
 • copywriting – dostarczenie najwyższej jakości treści;
 • nagrywanie własnego kanału na YouTube;
 • prowadzenie fanpage w social mediach (LinkedIn, Instagram, Facebook, TikTok);
 • opracowanie systemu rezerwacji dla konsultacji z klientami;
 • zadbanie o dobry UI/UX strony, aby była przyjazna dla użytkowników;
 • stworzenie identyfikacji wizualnej;
 • prowadzenie bloga zawierającego treści eksperckie;
 • content marketing;
 • pozycjonowanie (SEO);
 • pomoc w założeniu wizytówki Google Moja Firma (obecnie Profil Google);
 • dostarczenie podstawowych materiałów reklamowych i promocyjnych (wizytówki, teczki, foldery, rollupy, kalendarze, długopisy etc).
kancelaria-ksiegowa-dekret-strona-www Oczywiście dochodzi do tego wiele innych aspektów, które są szczegółowo objaśniane podczas briefiengu.

Systematyczna aktualizacja witryny www kancelarii

Sprawdzona agencja interaktywna zapewnia nie tylko wszechstronną pomoc w procesie projektowania, ale również po zakończeniu prac. Mowa o dostarczeniu niezbędnego wsparcia technicznego w zakresie bezpieczeństwa i aktualizacji CMS. Strona internetowa kancelarii adwokackiej powinna posiadać support, który uchroni serwis przed atakami hakerskimi i awariami. Ponadto warto zadbać o aktualne treści, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów, dostarczając im wartościowych informacji zarówno w zakresie oferty usług prawniczych, jak i ogólnie na temat zmieniających się przepisów prawa.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).