Tworzenie stron www dla adwokatów

Realizacje

Nasze realizacje dla akancelaerii adwokackich

DOMENĘ opłacimy ją na min. 1 rok

DARMOWY HOSTING opłacimy go na min. 1 rok

POCZTĘ E-MAIL założymy nieograniczoną ilość kont

Certyfikat SSL opłacimy go na min. 1 rok

Jak wygląda proces tworzenia stron www?

Zobacz 5 kroków naszej współpracy.

Brief + analiza

Projekt graficzny
strony głównej

Kodowanie, testy
i umieszczenie
materiałów.

Strona internetowa
GOTOWA!

Opinie naszych Klientów

Tomasz Wieliczko
Tomasz Wieliczko
05:22 14 Jun 24
Chciałbym serdecznie podziękować Adamowi oraz wszystkim pracownikom Agencji Proadax za profesjonalne wsparcie i przygotowanie kampanii podczas wyborów samorządowych 2024. Ich zespół to prawdziwi profesjonaliści, świetni fachowcy, którzy doskonale rozumieją potrzeby klienta i potrafią dostosować się do dynamicznych warunków kampanii wyborczej. Jakość dostarczonych materiałów była perfekcyjna, co bez wątpienia przyczyniło się do sukcesu naszego komitetu wyborczego Przyszłość-Razem dla Gminy Zator (tomaszwieliczko.pl), na który oddano najwięcej głosów.Agencja Proadax to firma z najwyższej półki, wg mojej opinii to zdecydowanie Top 10! Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Ich zaangażowanie, kreatywność i dbałość o szczegóły wyróżniają ich na tle konkurencji. Serdecznie polecam ich usługi każdemu, kto szuka niezawodnych partnerów do realizacji przedsięwzięć i wyzwań marketingowych. Dodatkowo, oferują bardzo konkurencyjne ceny, co czyni ich ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.Z pewnością warto z nimi współpracować!Serdecznie polecam Agencję Proadax!
Michał Kawa
Michał Kawa
17:06 01 Jun 24
Serdecznie polecam agencję Proadax. Bardzo fajna współpraca na każdym etapie realizacji projektu. Wykonali dla nas sklep internetowy, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Z racji branży personalizowanej biżuterii potrzebowaliśmy kilka nietypowych rozwiązań i firma Proadax spełniła wszystkie nasze wymagania, od początku realizacji do końca pomagając wybrać najlepsze rozwiązanie do naszych oczekiwań. Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi i Adamowi za wykonanie naszego sklepu.
Sylwia Pawlikowska
Sylwia Pawlikowska
05:51 13 May 24
Miałam przyjemność współpracować z Proadax również przy tworzeniu nowej strony (dlaczego również?....bo nasza współpraca przebiega właściwie w oparciu o każdą prezentowaną przez Proadax specjalność) tym samym... z wielką przyjemnością chcę się podzielić opinią - więcej niż pozytywną, zamkniętą w samych superlatywach - od zindywidualizowanego podejścia do klienta, przez zaangażowanie, wsparcie, kooperację, świetną komunikację, po pomysł i timing.Dziękuję! :)
Bartlomiej Lopata
Bartlomiej Lopata
10:10 12 May 24
Polecam Firmę. Szybko i sprawnie wykonali dla mnie stronę internetową. Zorganizowali również niestandardowe części strony oraz bardzo dobrego Fotografa.
Tomasz Sychowski
Tomasz Sychowski
17:51 09 May 24
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Fachowa i miła obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko bardzo rzetelnie i w ustalonym terminie. Gorąco POLECAM !!!
Marcin Ostromecki
Marcin Ostromecki
09:39 01 May 24
Bez problemowy, szybki i sprawny kontakt.Wysoka jakość produktów, które tworzą - polecam.
js_loader

Stwórz stronę internetową dla adwokatów

Tu zaczyna się Twoja przygoda ze stroną www
Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Nasi partnerzy

  Agencja interaktywna Proadax — strony www, sklepy internetowe

  Tworzenie stron www dla adwokatów

  Praktycznie każda działalność gospodarcza w obecnym świecie opiera się na wykorzystaniu Internetu. Dotyczy to nie tylko przemysłu czy usług, ale również wysoko specjalizowanych wolnych zawodów jak na przykład prawnik lub adwokat.

  Okazuje się, że budowa strony internetowej jest absolutnym ‘must have’, aby dotrzeć do szerokiej rzeszy potencjalnych klientów. Jednak warto mieć na uwadze, że usługi prawnicze nie mogą być reklamowane, o czym mówią przepisy w tym zakresie.

   

  Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby adwokat, notariusz czy radca prawny posiadał własną stronę www, czy profile w social media. O ile działalność w Internecie nie nosi znamion czynności reklamowych, jest to dopuszczalne. Dlatego też profesjonalne tworzenie stron dla adwokatów warto zlecić agencji interaktywnej, która nie tylko zaprojektuje serwis internetowy, ale również doradzi oraz zaproponuje identyfikację wizualną czy indywidualny projekt graficzny.

  Kompleksowa obsługa Twojej kancelarii adwokackiej w internecie

  Nasza Agencja Interaktywna Proadax oferuje rzetelne wsparcie prawnikom i wszystkim tym, którzy działają w tej branży. Choć jest ona specyficzna, nie oznacza to, że nie można wdrożyć nowoczesnych technologii internetowych, które pomogą zwiększyć świadomość marki i rozpoznawalność kancelarii adwokackiej.

  Z naszej strony dostarczamy pełne wsparcie w zakresie budowania marki oraz obsługi technicznej stron www dla adwokatów. Mowa tutaj o wdrożeniu projektu graficznego, pracach programistycznych oraz zadbaniu o profesjonalny content, czyli niezbędne treści. Do tego dochodzi założenie i obsługa profili w różnego rodzaju mediach społecznościowych, jak również prowadzenie bloga. Nie bez znaczenia jest rejestracja domeny oraz zapewnienie wydajnego hostingu, czyli absolutnych podstaw do funkcjonowania strony opartej na systemie CMS WordPress. W związku z tym, oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie budowy strony internetowej dla kancelarii.

  Zaprojektujemy stronę internetową dla adwokata

  Dostępność do Sieci jest powszechna za sprawą urządzeń mobilnych, które można mieć zawsze ze sobą. To powoduje, że potencjalni klienci usług prawnych najpierw używają wyszukiwarki internetowej, a dopiero później udają się do kancelarii adwokackiej. Strona internetowa dla prawnika powinna wyróżniać się stonowaną kolorystyką oraz posiadać stosowne informacje na temat zakresu świadczonych usług

  i nie tylko. Może to być prosta i funkcjonalna witryna onepage lub w nowoczesna strona wizy

  tówkowa. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć rozbudowany serwis internetowy.

  Usługi internetowe dla prawników

  Budowa wizerunku marki to również stworzenie funkcjonalnej i nowoczesnej strony w standardzie Responsive Web Design (responsywne projektowanie stron internetowych – dopasowanie pod każdy ekran) oraz szereg innych czynników. Mowa tutaj na przykład o takich działaniach jak:

  • profesjonalna sesja foto i wideo;
  • copywriting – dostarczenie najwyższej jakości treści;
  • nagrywanie własnego kanału na YouTube;
  • prowadzenie fanpage w social mediach (LinkedIn, Instagram, Facebook, TikTok);
  • opracowanie systemu rezerwacji dla konsultacji z klientami;
  • zadbanie o dobry UI/UX strony, aby była przyjazna dla użytkowników;
  • stworzenie identyfikacji wizualnej;
  • prowadzenie bloga zawierającego treści eksperckie;
  • content marketing;
  • pozycjonowanie (SEO);
  • pomoc w założeniu wizytówki Google Moja Firma (obecnie Profil Google);
  • dostarczenie podstawowych materiałów reklamowych i promocyjnych (wizytówki, teczki, foldery, rollupy, kalendarze, długopisy etc).

  kancelaria-ksiegowa-dekret-strona-www

  Oczywiście dochodzi do tego wiele innych aspektów, które są szczegółowo objaśniane podczas briefiengu.

  Systematyczna aktualizacja strony www dla kancelarii

  Sprawdzona agencja interaktywna zapewnia nie tylko wszechstronną pomoc w procesie projektowania, ale również po zakończeniu prac. Mowa o dostarczeniu niezbędnego wsparcia technicznego w zakresie bezpieczeństwa i aktualizacji CMS. Strona internetowa kancelarii adwokackiej powinna posiadać support, który uchroni serwis przed atakami hakerskimi i awariami. Ponadto warto zadbać o aktualne treści, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów, dostarczając im wartościowych informacji zarówno w zakresie oferty usług prawniczych, jak i ogólnie na temat zmieniających się przepisów prawa.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.