Projektowanie witryn www dla fundacji

DOMENĘ opłacimy ją na min. 1 rok

DARMOWY HOSTING opłacimy go na min. 1 rok

POCZTĘ E-MAIL założymy nieograniczoną ilość kont

Certyfikat SSL opłacimy go na min. 1 rok

Jak wygląda proces tworzenia stron www?

Zobacz 5 kroków naszej współpracy.

Brief + analiza

Projekt graficzny
strony głównej

Kodowanie, testy
i umieszczenie
materiałów.

Strona internetowa
GOTOWA!

Opinie naszych Klientów

WIERCENIE STUDNI GŁĘBINOWYCH Z INSTALACJĄ NA GOTOWO
WIERCENIE STUDNI GŁĘBINOWYCH Z INSTALACJĄ NA GOTOWO
09:54 18 Jul 24
Wielkie podziękowania dla Adama i całego zespołu za serducho i za pracę na medal. Dziękujemy i polecamy 🙂🤝
Marek M
Marek M
10:33 11 Jul 24
Bardzo dobra współpraca zakończona sukcesem, polecam.
Tomasz Wieliczko
Tomasz Wieliczko
05:22 14 Jun 24
Chciałbym serdecznie podziękować Adamowi oraz wszystkim pracownikom Agencji Proadax za profesjonalne wsparcie i przygotowanie kampanii podczas wyborów samorządowych 2024. Ich zespół to prawdziwi profesjonaliści, świetni fachowcy, którzy doskonale rozumieją potrzeby klienta i potrafią dostosować się do dynamicznych warunków kampanii wyborczej. Jakość dostarczonych materiałów była perfekcyjna, co bez wątpienia przyczyniło się do sukcesu naszego komitetu wyborczego Przyszłość-Razem dla Gminy Zator (tomaszwieliczko.pl), na który oddano najwięcej głosów.Agencja Proadax to firma z najwyższej półki, wg mojej opinii to zdecydowanie Top 10! Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Ich zaangażowanie, kreatywność i dbałość o szczegóły wyróżniają ich na tle konkurencji. Serdecznie polecam ich usługi każdemu, kto szuka niezawodnych partnerów do realizacji przedsięwzięć i wyzwań marketingowych. Dodatkowo, oferują bardzo konkurencyjne ceny, co czyni ich ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.Z pewnością warto z nimi współpracować!Serdecznie polecam Agencję Proadax!
Michał Kawa
Michał Kawa
17:06 01 Jun 24
Serdecznie polecam agencję Proadax. Bardzo fajna współpraca na każdym etapie realizacji projektu. Wykonali dla nas sklep internetowy, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Z racji branży personalizowanej biżuterii potrzebowaliśmy kilka nietypowych rozwiązań i firma Proadax spełniła wszystkie nasze wymagania, od początku realizacji do końca pomagając wybrać najlepsze rozwiązanie do naszych oczekiwań. Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi i Adamowi za wykonanie naszego sklepu.
Sylwia Pawlikowska
Sylwia Pawlikowska
05:51 13 May 24
Miałam przyjemność współpracować z Proadax również przy tworzeniu nowej strony (dlaczego również?....bo nasza współpraca przebiega właściwie w oparciu o każdą prezentowaną przez Proadax specjalność) tym samym... z wielką przyjemnością chcę się podzielić opinią - więcej niż pozytywną, zamkniętą w samych superlatywach - od zindywidualizowanego podejścia do klienta, przez zaangażowanie, wsparcie, kooperację, świetną komunikację, po pomysł i timing.Dziękuję! :)
Bartlomiej Lopata
Bartlomiej Lopata
10:10 12 May 24
Polecam Firmę. Szybko i sprawnie wykonali dla mnie stronę internetową. Zorganizowali również niestandardowe części strony oraz bardzo dobrego Fotografa.
js_loader

Stwórz stronę internetową dla fundacji

Tu zaczyna się Twoja przygoda ze stroną www
Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Nasi partnerzy

  Agencja interaktywna Proadax — strony www, sklepy internetowe

  Projektowanie stron www dla fundacjipomost-nadziei.pl-rwd-2-1.png

  Organizacje pozarządowe w Polsce to bardzo ważny sektor. W tym materiale zwrócimy uwagę na fundacje. Wiele z tych organizacji zapomina o promocji i budowie wizerunku w Sieci jako elemencie, który może pomóc im rozszerzyć działalność.

  Z pomocą przychodzą tutaj agencje interaktywne, które starają się pomóc fundacjom w zakresie zaistnienia w Internecie oraz rozwinięciu niezbędnych kanałów internetowych służących zwiększeniu widoczności w mediach społecznościowych i nie tylko. Podstawowym elementem jest tworzenie stron internetowych dla fundacji.

   

  Profesjonalna obsługa fundacji i promocja w Sieci

  Jednym z rozwiązań dla organizacji pozarządowych może być nawiązanie współpracy z naszą agencją interaktywną Proadax, która zaproponuje pakiet działań, niezbędnych do skutecznej promocji w Internecie oraz budowie wizerunku. Doświadczenie, wiedza i realizacje stron www dla fundacji to najlepsze przykłady tego, że inwestycja w marketing internetowy jest ważne. Warto dodać, że nie tylko serwis internetowy czy prowadzenie bloga będzie tu odpowiednie. Wiele podmiotów z sektora NGO w ramach pozyskania środków do realizacji celów statutowych prowadzi działalność gospodarczą, dlatego dobrym pomysłem będzie budowa sklepów internetowych dla fundacji. Uruchamiając sprzedaż przy wsparciu wtyczki WooCommerce, organizacja może oferować gadżety reklamowe czy usługi, a to w dłuższej perspektywie zapewni dodatkowe wsparcie finansowe.

  Co istotne, obsługa fundacji w Sieci to także prowadzenie profili social media czy działania z zakresu e-mail marketingu dzięki spersonalizowanym newsletterom. A to już dobry krok w kierunku pozyskania darczyńców. Również wykorzystanie kampanii online może być świetną opcją, ponieważ w ten sposób najważniejsze treści dotrą do osób potencjalnie zainteresowanych pomocą czy wartościami organizacji. Do tego należy dodać pozycjonowanie strony www fundacji, aby strona internetowa zajmowała wysokie miejsca w wyszukiwarkach.

  Strona internetowa dla fundacji wykonana przez agencję interaktywną

  Jeżeli mowa o profesjonalnym wizerunku, to pierwszą rzeczą poruszaną na briefingu w siedzibie agencji interaktywnej będzie wypracowanie przemyślanej strategii marketingowej, która pozwoli obrać kierunek działań. To bardzo ważne z punktu widzenia kolejnych przedsięwzięć. Następnym ważnym punktem jest wykonanie serwisu internetowego dla fundacji w nowoczesnym standardzie RWD (responsywne projektowanie stron internetowych). Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł komfortowo przeglądać content witryny na dowolnym urządzeniu mobilnym. Warto dodać, że wszystkie nasze strony (onepage, wizytówkowe, serwisy czy portale) bazują na popularnym systemie WordPress, który jest prosty w obsłudze i konfiguracji.

  Oprócz strony liczą się także inne usługi, będące kluczowe do efektywnego działania w Sieci. Mowa przede wszystkim o:

  • rejestracji domeny i wyborze wydajnego hostingu;
  • aktywacji wizytówki Google Moja Firma (Profil Google);
  • budowie sklepu online;
  • prowadzeniu bloga dla fundacji;
  • opracowaniu identyfikacji wizualnej z logo i materiałami reklamowymi;
  • wykonaniu indywidualnego projektu graficznego witryny www;
  • kampaniach reklamowych online (Google Ads, Facebook Ads);
  • aktywnym prowadzeniu social mediów (Facebook, TikTok, LinkedIn, Instagram);
  • nagrywaniu spotów reklamowych na YouTube;
  • szkoleniu online z obsługi strony czy e-sklepu;
  • wykonaniu sesji foto-wideo do celów promocyjnych;
  • pozycjonowaniu w wyszukiwarkach (SEO);
  • przygotowaniu landing page dla fundacji;
  • wdrożeniu standardu WCAG 2.1 na poziomie AA;
  • materiałach reklamowych.

  Ww. zakres usług można rozszerzyć w ramach potrzeb fundacji, aby lepiej dopasować metody działania do realizacji założonych celów.

  przywolajusmiech.pl-rozbudowana-strona-internetowa-4-1.png

  Pakiet opieki nad serwisem www fundacji i cyberbezpieczeństwo

  Wszelka działalność w Internecie jest narażona na wiele zagrożeń. Chodzi o ataki hakerskie skutkujące na przykład kradzieżą danych osobowych czy środków. Aby się przed tym chronić, warto zainwestować w pakiet opieki nad serwisem internetowym fundacji, który obejmuje szereg działań pozwalających zadziałać, zanim dojdzie do ataku.

  To przede wszystkim: support techniczny, regularne tworzenie kopii zapasowych, przeprowadzanie aktualizacji bezpieczeństwa, neutralizacja wirusów. Zapraszamy do współpracy!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.