Tworzenie stron internetowych dla fundacji

Projektowanie witryn www dla fundacjipomost-nadziei.pl-rwd-2-1.png

Organizacje pozarządowe w Polsce to bardzo ważny sektor. W tym materiale zwrócimy uwagę na fundacje. Wiele z tych organizacji zapomina o promocji i budowie wizerunku w Sieci jako elemencie, który może pomóc im rozszerzyć działalność. Z pomocą przychodzą tutaj agencje interaktywne, które starają się pomóc fundacjom w zakresie zaistnienia w Internecie oraz rozwinięciu niezbędnych kanałów internetowych służących zwiększeniu widoczności w mediach społecznościowych i nie tylko. Podstawowym elementem jest tworzenie stron internetowych dla fundacji.

Profesjonalna obsługa fundacji i promocja w Sieci

Jednym z rozwiązań dla organizacji pozarządowych może być nawiązanie współpracy z naszą agencją interaktywną Proadax, która zaproponuje pakiet działań, niezbędnych do skutecznej promocji w Internecie oraz budowie wizerunku. Doświadczenie, wiedza i realizacje witryn www dla fundacji to najlepsze przykłady tego, że inwestycja w marketing internetowy jest ważne. Warto dodać, że nie tylko serwis internetowy czy prowadzenie bloga będzie tu odpowiednie. Wiele podmiotów z sektora NGO w ramach pozyskania środków do realizacji celów statutowych prowadzi działalność gospodarczą, dlatego dobrym pomysłem będzie budowa sklepów internetowych dla fundacji. Uruchamiając sprzedaż przy wsparciu wtyczki WooCommerce, organizacja może oferować gadżety reklamowe czy usługi, a to w dłuższej perspektywie zapewni dodatkowe wsparcie finansowe. Co istotne, obsługa fundacji w Sieci to także prowadzenie profili social media czy działania z zakresu e-mail marketingu dzięki spersonalizowanym newsletterom. A to już dobry krok w kierunku pozyskania darczyńców. Również wykorzystanie kampanii online może być świetną opcją, ponieważ w ten sposób najważniejsze treści dotrą do osób potencjalnie zainteresowanych pomocą czy wartościami organizacji. Do tego należy dodać pozycjonowanie strony www fundacji, aby witryna zajmowała wysokie miejsca w wyszukiwarkach.

Strona internetowa dla fundacji wykonana przez agencję interaktywną

Jeżeli mowa o profesjonalnym wizerunku, to pierwszą rzeczą poruszaną na briefingu w siedzibie agencji interaktywnej będzie wypracowanie przemyślanej strategii marketingowej, która pozwoli obrać kierunek działań. To bardzo ważne z punktu widzenia kolejnych przedsięwzięć. Następnym ważnym punktem jest wykonanie witryny internetowej dla fundacji w nowoczesnym standardzie RWD (responsywne projektowanie stron internetowych). Dzięki temu, każdy użytkownik będzie mógł komfortowo przeglądać content witryny na dowolnym urządzeniu mobilnym. Warto dodać, że wszystkie nasze strony (onepage, wizytówkowe, serwisy czy portale) bazują na popularnym systemie WordPress, który jest prosty w obsłudze i konfiguracji. Oprócz strony liczą się także inne usługi, będące kluczowe do efektywnego działania w Sieci. Mowa przede wszystkim o:
 • rejestracji domeny i wyborze wydajnego hostingu;
 • aktywacji wizytówki Google Moja Firma (Profil Google);
 • budowie sklepu online;
 • prowadzeniu bloga dla fundacji;
 • opracowaniu identyfikacji wizualnej z logo i materiałami reklamowymi;
 • wykonaniu indywidualnego projektu graficznego witryny www;
 • kampaniach reklamowych online (Google Ads, Facebook Ads);
 • aktywnym prowadzeniu social mediów (Facebook, TikTok, LinkedIn, Instagram);
 • nagrywaniu spotów reklamowych na YouTube;
 • szkoleniu online z obsługi strony czy e-sklepu;
 • wykonaniu sesji foto-wideo do celów promocyjnych;
 • pozycjonowaniu w wyszukiwarkach (SEO);
 • przygotowaniu landing page dla fundacji;
 • wdrożeniu standardu WCAG 2.1 na poziomie AA;
 • materiałach reklamowych.
Ww. zakres usług można rozszerzyć w ramach potrzeb fundacji, aby lepiej dopasować metody działania do realizacji założonych celów. przywolajusmiech.pl-rozbudowana-strona-internetowa-4-1.png

Pakiet opieki nad serwisem www fundacji i cyberbezpieczeństwo

Wszelka działalność w Internecie jest narażona na wiele zagrożeń. Chodzi o ataki hakerskie skutkujące na przykład kradzieżą danych osobowych czy środków. Aby się przed tym chronić, warto zainwestować w pakiet opieki nad serwisem internetowym fundacji, który obejmuje szereg działań pozwalających zadziałać, zanim dojdzie do ataku. To przede wszystkim: support techniczny, regularne tworzenie kopii zapasowych, przeprowadzanie aktualizacji bezpieczeństwa, neutralizacja wirusów. Zapraszamy do współpracy!

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Jesteśmy teraz dostępniDostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).