Tworzenie stron internetowych geodezja

Tworzenie stron www geodezjaterra-strona-www

Specjalistyczne usługi pomiarowe dla inwestorów indywidualnych oraz deweloperów to praca wymagająca dużej wiedzy, oraz praktycznych umiejętności. W natłoku obowiązków nie ma czasu, aby zająć się prowadzeniem strony internetowej firmy geodezyjnej, promocją czy marketingiem internetowym. A dodatkowo tworzeniem angażujących postów na firmowy fanpage. Nie jesteś sam, dlatego warto skorzystać z usług naszej agencji interaktywnej Proadax, która zajmie się promocją i reklamą firmy. Na czym to polega? Ważne są odpowiednio dobrane działania marketingowe w Internecie. Pierwszym krokiem, np. może być zaprojektowanie strony internetowej dla geodety, która już sama w sobie będzie reklamą usług. Do tego: prowadzenie profili w social mediach oraz publikacja profesjonalnych wpisów firmowego bloga. Korzyści może przynieść też budowa sklepu online dla geodety czy kampanie reklamowe w Internecie.

Kompleksowa obsługa Twojej kancelarii geodezyjnej w Internecie

Usługi specjalistyczne mają to do siebie, że wymagają przygotowania bardzo dokładnie przemyślanej strategii marketingowej. Firma geodezyjna to specyficzna branża. Dlatego ważne jest to, by dobrać odpowiednią reklamę online usług geodezyjnych, ponieważ odbiorcami będzie ściśle określona grupa osób. Od inwestorów prywatnych, którzy marzą o budowie własnego domu z ogródkiem, przez deweloperów wznoszących całe osiedla mieszkaniowe, aż po inwestycje infrastrukturalne czy obiekty użyteczności publicznej na wielką skalę. W efekcie kompleksowa obsługa internetowa dla kancelarii geodezyjnej będzie wiązała się ze stworzeniem strategii z zakresu e-marketingu, ale nie tylko. Duży nacisk należy kierować na  grafikę witryny www geodezja, funkcjonalność oraz content marketing (treści). Uważamy, że zadbanie o wizerunek w Sieci to dziś podstawa. W związku z tym nasza agencja interaktywna może zapewnić w tym zakresie niezbędne wsparcie technologiczne i marketingowe.

Zaprojektujemy stronę internetową dla geodety

Jeśli chodzi o strony internetowe geodezja, to najlepszym rozwiązaniem będzie witryna oparta na technologii RWD (to znaczy, że stronę można przeglądać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych) oraz WordPress, czyli najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią (CMS). Nawet prosta strona wizytówkowa czy onepage zapewni potencjalnym klientom komfort użytkowania i dostęp do niezbędnych treści. Witryna www dla geodety to dopiero początek działań w Sieci. Oprócz tego warto zainwestować w takie czynności jak:
 • rejestrację domeny i zakup hostingu;
 • budowę sklepu online dla geodezji;
 • założenie wizytówki Google Moja Firma (Profil Google);
 • zaprojektowanie logo i pakietu identyfikacji wizualnej;
 • prowadzenie firmowego bloga;
 • pozycjonowanie strony (SEO);
 • przygotowanie indywidualnego projektu graficznego;
 • prowadzenie profili w social media (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn);
 • nagrywanie spotów reklamowych z użyciem drona, np. na YouTube;
 • uruchomienie kampanii reklamowej online (Google Ads, Google Facebook);
 • stworzenie bannerów reklamowych i wizytówek;
 • wykonanie sesji foto-wideo;
 • wybór gadżetów reklamowych;
 • budowa  landing page;
 • szkolenia online z obsługi strony i modułu e-commerce.
Jak również wiele innych działań, których celem jest zapewnienie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach oraz maksymalna konwersja dla firmy geodezyjnej.

Systematyczna aktualizacja witryny www geodezja

Badania nad cyberbezpieczeństwem wskazują, że rośnie skala oszustw w Internecie. Dobrą odpowiedzią na to będzie pakiet opieki nad serwisem www geodezja, który zapewni niezbędną ochronę kluczowych obszarów witryny www i nie tylko. Tak pakiet to regularne aktualizacje bezpieczeństwa, neutralizacja wirusów, czyszczenie kodu oraz dostarczenie profesjonalnego supportu technicznego, który jest bezcenny w krytycznych sytuacjach. Co więcej, systematyczna aktualizacja wtyczek oraz stały nadzór to gwarancja poprawnego działania serwisu.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).