Tworzenie stron www dla geodezji

Realizacje

Nasze realizacje dla geodezji

DOMENĘ opłacimy ją na min. 1 rok

DARMOWY HOSTING opłacimy go na min. 1 rok

POCZTĘ E-MAIL założymy nieograniczoną ilość kont

Certyfikat SSL opłacimy go na min. 1 rok

Jak wygląda proces tworzenia stron www?

Zobacz 5 kroków naszej współpracy.

Brief + analiza

Projekt graficzny
strony głównej

Kodowanie, testy
i umieszczenie
materiałów.

Strona internetowa
GOTOWA!

Opinie naszych Klientów

Arctom s.c
Arctom s.c
06:31 24 Apr 24
Jest mi niezmiernie miło polecić firmę Proadax jako partnera w tworzeniu stron internetowych. Współpraca z nimi była niezwykle owocna i satysfakcjonująca.Proadax wykazała się nie tylko doskonałą znajomością najnowszych technologii internetowych, ale również głębokim zrozumieniem naszych potrzeb biznesowych. Ich podejście do projektu było profesjonalne i elastyczne, zawsze starając się zaspokoić nasze wymagania oraz dostosować się do zmieniających się okoliczności.Niezwykle cenimy ich kreatywność i umiejętność przeniesienia naszej wizji na funkcjonalną i atrakcyjną stronę internetową. Komunikacja z zespołem Proadax była klarowna i efektywna, co przyspieszyło proces projektowania i dostarczenia finalnego produktu.Efektem ich pracy jest strona internetowa, która spełnia nasze oczekiwania pod względem estetyki, funkcjonalności i wydajności. Dzięki Proadax mamy teraz nowoczesne narzędzie promocji naszej firmy, które przyciąga uwagę klientów i poprawia naszą obecność online.Z całego serca polecam Proadax wszystkim poszukującym partnera do tworzenia profesjonalnych stron internetowych. Ich zaangażowanie, kompetencje i zdolności twórcze są nie do przecenienia.
Magda Gorka-Kornas
Magda Gorka-Kornas
06:17 24 Apr 24
Bardzo dobra obsługa ,wszystko jak należy ,polecamy :)
Mati Bal
Mati Bal
19:03 03 Apr 24
Polecamy współpracę z tą firmą. Wykonywali dla nas sklep internetowy w branży drzewnej. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Myślę, że niebawem odezwiemy się znowu, w celu wykonania sklepu na rynek zagraniczny. Serdecznie polecam i pozdrawiam!
Kantor Glob 24 w Oświęcimiu
Kantor Glob 24 w Oświęcimiu
15:06 12 Feb 24
Miła obsługa. Wszystko tak jak trzeba.
Mamma Mia Aneta Dyrlik
Mamma Mia Aneta Dyrlik
07:55 12 Feb 24
Polecam,pełny profesjonalizm
Mariusz
Mariusz
08:12 10 Jan 24
js_loader

Stwórz stronę internetową dla geodezji

Tu zaczyna się Twoja przygoda ze stroną www
Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Nasi partnerzy

  Agencja interaktywna Proadax — strony www, sklepy internetowe

  Tworzenie stron www dla geodezjiterra-strona-www

  Specjalistyczne usługi pomiarowe dla inwestorów indywidualnych oraz deweloperów to praca wymagająca dużej wiedzy, oraz praktycznych umiejętności. W natłoku obowiązków nie ma czasu, aby zająć się prowadzeniem strony internetowej firmy geodezyjnej, promocją czy marketingiem internetowym. A dodatkowo tworzeniem angażujących postów na firmowy fanpage. Nie jesteś sam, dlatego warto skorzystać z usług naszej agencji interaktywnej Proadax, która zajmie się promocją i reklamą firmy. Na czym to polega?

  Ważne są odpowiednio dobrane działania marketingowe w Internecie. Pierwszym krokiem, np. może być zaprojektowanie strony internetowej dla geodety, która już sama w sobie będzie reklamą usług. Do tego: prowadzenie profili w social mediach oraz publikacja profesjonalnych wpisów firmowego bloga. Korzyści może przynieść też budowa sklepu online dla geodety czy kampanie reklamowe w Internecie.

  Kompleksowa obsługa Twojej kancelarii geodezyjnej w Internecie

  Usługi specjalistyczne mają to do siebie, że wymagają przygotowania bardzo dokładnie przemyślanej strategii marketingowej. Firma geodezyjna to specyficzna branża. Dlatego ważne jest to, by dobrać odpowiednią reklamę online usług geodezyjnych, ponieważ odbiorcami będzie ściśle określona grupa osób. Od inwestorów prywatnych, którzy marzą o budowie własnego domu z ogródkiem, przez deweloperów wznoszących całe osiedla mieszkaniowe, aż po inwestycje infrastrukturalne czy obiekty użyteczności publicznej na wielką skalę.

  W efekcie kompleksowa obsługa internetowa dla kancelarii geodezyjnej będzie wiązała się ze stworzeniem strategii z zakresu e-marketingu, ale nie tylko. Duży nacisk należy kierować na  grafikę witryny www geodezja, funkcjonalność oraz content marketing (treści). Uważamy, że zadbanie o wizerunek w Sieci to dziś podstawa. W związku z tym nasza agencja interaktywna może zapewnić w tym zakresie niezbędne wsparcie technologiczne i marketingowe.

  Zaprojektujemy stronę internetową dla geodety

  Jeśli chodzi o strony internetowe geodezja, to najlepszym rozwiązaniem będzie witryna oparta na technologii RWD (to znaczy, że stronę można przeglądać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych) oraz WordPress, czyli najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią (CMS). Nawet prosta strona wizytówkowa czy onepage zapewni potencjalnym klientom komfort użytkowania i dostęp do niezbędnych treści.

  Witryna www dla geodety to dopiero początek działań w Sieci. Oprócz tego warto zainwestować w takie czynności jak:

  • rejestrację domeny i zakup hostingu;
  • budowę sklepu online dla geodezji;
  • założenie wizytówki Google Moja Firma (Profil Google);
  • zaprojektowanie logo i pakietu identyfikacji wizualnej;
  • prowadzenie firmowego bloga;
  • pozycjonowanie strony (SEO);
  • przygotowanie indywidualnego projektu graficznego;
  • prowadzenie profili w social media (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn);
  • nagrywanie spotów reklamowych z użyciem drona, np. na YouTube;
  • uruchomienie kampanii reklamowej online (Google Ads, Google Facebook);
  • stworzenie bannerów reklamowych i wizytówek;
  • wykonanie sesji foto-wideo;
  • wybór gadżetów reklamowych;
  • budowa  landing page;
  • szkolenia online z obsługi strony i modułu e-commerce.

  Jak również wiele innych działań, których celem jest zapewnienie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach oraz maksymalna konwersja dla firmy geodezyjnej.

  Systematyczna aktualizacja witryny www geodezja

  Badania nad cyberbezpieczeństwem wskazują, że rośnie skala oszustw w Internecie. Dobrą odpowiedzią na to będzie pakiet opieki nad serwisem www geodezja, który zapewni niezbędną ochronę kluczowych obszarów witryny www i nie tylko.

  Tak pakiet to regularne aktualizacje bezpieczeństwa, neutralizacja wirusów, czyszczenie kodu oraz dostarczenie profesjonalnego supportu technicznego, który jest bezcenny w krytycznych sytuacjach. Co więcej, systematyczna aktualizacja wtyczek oraz stały nadzór to gwarancja poprawnego działania serwisu.

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.