Tworzenie stron internetowych dla Księgarni

Projektowanie stron internetowych i sklepów online dla KsięgarniKsiegarnia-szostka-realizacja

Kwestia prowadzenia dochodowej księgarni to duże wzywanie ze względu na bardzo dużą dynamikę i zmianę trendów. Każdy nowy sklep internetowy oraz każdy blog dotyczący tematyki książek to inwestycja, która może się udać. Dlaczego tak się dzieje? Chodzi o dobry pomysł, znalezienie swojej niszy i sposobu na jej zagospodarowanie. Z ostatnim elementem jest najwięcej problemów ze względu na brak czasu, znajomości technologii internetowych, marketingu internetowego czy umiejętności programistycznych. A to podstawa do stworzenia strony internetowej czy zbudowania sklepu online z książkami. Jak sobie z tym poradzić? Dróg prowadzących do sukcesu może być wiele, tak samo jak pomysłów na swoją firmę. Każdy e-commerce to inna historia, dlatego pomocną może okazać się agencja interaktywna, która zajmie się nie tylko kwestiami technologicznymi, ale również zadba o wizerunek e-sklepu dla księgarni w Sieci

Pomoc w budowie i prowadzeniu biznesu online na rynku książek

Posiadanie własnej księgarni sprzyja rozwojowi różnorodnych potrzeb czytelniczych, od poszukiwań konkretnych tytułów po eksplorację literackich nowości. W efekcie branża księgarska przeżywa swój rozkwit. Obejmuje to nie tylko internetowe sklepy z książkami, ale także rozległy zakres usług, takich jak doradztwo czytelnicze, organizacja wydarzeń literackich, czy dostarczanie zamówionych książek pod wskazany adres. Co interesujące, większość tego rodzaju działalności może być skutecznie prowadzona w sieci, przyciągając klientów nie tylko z lokalnej społeczności, ale także z obszaru całego kraju czy spoza granic. Jeśli chcesz wzmocnić swoją obecność online, zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji internetowej. Posiadamy obszerne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla branży księgarskiej oraz profesjonalnym projektowaniu sklepów online. Oferujemy również usługi graficzne oraz wiele innych działań, mających na celu kształtowanie wizerunku i generowanie ruchu online.

Tworzenie witryn www dla księgarni

Jeśli zajmujesz się sprzedażą książek, akcesoriów czy gadżetów literackich, warto rozważyć prowadzenie zarówno tradycyjnej księgarni stacjonarnej, jak i inwestycję w biznes online. To otwiera dodatkowe możliwości marketingowe i sprzedażowe, wzmacniając rentowność i pozycję na rynku. Jak zacząć? Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z naszą interaktywną agencją, Proadax. Podczas briefingu analizujemy sytuację Twojej firmy i proponujemy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Jakie działania możemy podjąć? Przede wszystkim oferujemy:
 • tworzenie stron internetowych dla księgarni opartych na platformie WordPress,
 • rejestrację domeny i wybór hostingu,
 • utworzenie profilu w Google Moja Firma,
 • prowadzenie firmowego bloga,
 • stworzenie sklepu online z książkami i artykułami literackimi wykorzystując technologię WooCommerce,
 • aktywne obecności w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok),
 • produkcję treści wideo na YouTube,
 • tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi online (GoogleAds i FacebookAds),
 • optymalizację SEO dla lepszej pozycji w wyszukiwarkach,
 • strategię e-mail marketingową,
 • opracowanie spójnej identyfikacji wizualnej,
 • sesje zdjęciowe i wideoreklamy,
 • przygotowywanie materiałów reklamowych,
 • dostarczanie gadżetów promocyjnych.
Oprócz tego proponujemy wiele innych działań, które możemy omówić podczas indywidualnej konsultacji.

Ksiegarnia-szostka-realizacjaAktualizacja witryny i pakiet opieki nad stroną www z książkami

Zagrożenia internetowe są coraz powszechniejsze, a wycieki danych klientów to bardzo poważny problem, dlatego zachęcamy do zadbania o cyberbezpieczeństwo. Ciekawą opcją jest  pakiet opieki nad serwisem www, obejmujący swoją ochroną zarówno stronę www, jak i sklep online dla księgarni. Ponadto w ofercie znajduje się dokonywanie niezbędnych aktualizacji bezpieczeństwa, czyszczenie kodu, wykrywanie i neutralizacja wirusów czy tworzenie kopii zapasowych. Profesjonalny support techniczny jest nieoceniony w kryzysowych sytuacjach, a te najczęściej przydarzają się w najmniej spodziewanym momencie. Dzięki pakietowi można uchronić nie tylko firmę, ale i dane klientów.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).