Projektowanie stron internetowych i
sklepów online dla Księgarni

Realizacje

Nasze realizacje dla Księgarni

DOMENĘ opłacimy ją na min. 1 rok

DARMOWY HOSTING opłacimy go na min. 1 rok

POCZTĘ E-MAIL założymy nieograniczoną ilość kont

Certyfikat SSL opłacimy go na min. 1 rok

Jak wygląda proces tworzenia stron www?

Zobacz 5 kroków naszej współpracy.

Brief + analiza

Projekt graficzny
strony głównej

Kodowanie, testy
i umieszczenie
materiałów.

Strona internetowa
GOTOWA!

Opinie naszych Klientów

Tomasz Wieliczko
Tomasz Wieliczko
05:22 14 Jun 24
Chciałbym serdecznie podziękować Adamowi oraz wszystkim pracownikom Agencji Proadax za profesjonalne wsparcie i przygotowanie kampanii podczas wyborów samorządowych 2024. Ich zespół to prawdziwi profesjonaliści, świetni fachowcy, którzy doskonale rozumieją potrzeby klienta i potrafią dostosować się do dynamicznych warunków kampanii wyborczej. Jakość dostarczonych materiałów była perfekcyjna, co bez wątpienia przyczyniło się do sukcesu naszego komitetu wyborczego Przyszłość-Razem dla Gminy Zator (tomaszwieliczko.pl), na który oddano najwięcej głosów.Agencja Proadax to firma z najwyższej półki, wg mojej opinii to zdecydowanie Top 10! Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Ich zaangażowanie, kreatywność i dbałość o szczegóły wyróżniają ich na tle konkurencji. Serdecznie polecam ich usługi każdemu, kto szuka niezawodnych partnerów do realizacji przedsięwzięć i wyzwań marketingowych. Dodatkowo, oferują bardzo konkurencyjne ceny, co czyni ich ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.Z pewnością warto z nimi współpracować!Serdecznie polecam Agencję Proadax!
Michał Kawa
Michał Kawa
17:06 01 Jun 24
Serdecznie polecam agencję Proadax. Bardzo fajna współpraca na każdym etapie realizacji projektu. Wykonali dla nas sklep internetowy, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Z racji branży personalizowanej biżuterii potrzebowaliśmy kilka nietypowych rozwiązań i firma Proadax spełniła wszystkie nasze wymagania, od początku realizacji do końca pomagając wybrać najlepsze rozwiązanie do naszych oczekiwań. Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi i Adamowi za wykonanie naszego sklepu.
Sylwia Pawlikowska
Sylwia Pawlikowska
05:51 13 May 24
Miałam przyjemność współpracować z Proadax również przy tworzeniu nowej strony (dlaczego również?....bo nasza współpraca przebiega właściwie w oparciu o każdą prezentowaną przez Proadax specjalność) tym samym... z wielką przyjemnością chcę się podzielić opinią - więcej niż pozytywną, zamkniętą w samych superlatywach - od zindywidualizowanego podejścia do klienta, przez zaangażowanie, wsparcie, kooperację, świetną komunikację, po pomysł i timing.Dziękuję! :)
Bartlomiej Lopata
Bartlomiej Lopata
10:10 12 May 24
Polecam Firmę. Szybko i sprawnie wykonali dla mnie stronę internetową. Zorganizowali również niestandardowe części strony oraz bardzo dobrego Fotografa.
Tomasz Sychowski
Tomasz Sychowski
17:51 09 May 24
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Fachowa i miła obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko bardzo rzetelnie i w ustalonym terminie. Gorąco POLECAM !!!
Marcin Ostromecki
Marcin Ostromecki
09:39 01 May 24
Bez problemowy, szybki i sprawny kontakt.Wysoka jakość produktów, które tworzą - polecam.
js_loader

Stwórz stronę internetową dla Księgarni

Tu zaczyna się Twoja przygoda ze stroną www
Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Nasi partnerzy

  Agencja interaktywna Proadax — strony www, sklepy internetowe

  Projektowanie stron internetowych i sklepów online dla KsięgarniKsiegarnia-szostka-realizacja

  Kwestia prowadzenia dochodowej księgarni to duże wzywanie ze względu na bardzo dużą dynamikę i zmianę trendów. Każdy nowy sklep internetowy oraz każdy blog dotyczący tematyki książek to inwestycja, która może się udać. Dlaczego tak się dzieje? Chodzi o dobry pomysł, znalezienie swojej niszy i sposobu na jej zagospodarowanie. Z ostatnim elementem jest najwięcej problemów ze względu na brak czasu, znajomości technologii internetowych, marketingu internetowego czy umiejętności programistycznych. A to podstawa do stworzenia strony internetowej czy zbudowania sklepu online z książkami. Jak sobie z tym poradzić?

  Dróg prowadzących do sukcesu może być wiele, tak samo jak pomysłów na swoją firmę. Każdy e-commerce to inna historia, dlatego pomocną może okazać się agencja interaktywna, która zajmie się nie tylko kwestiami technologicznymi, ale również zadba o wizerunek e-sklepu dla księgarni w Sieci

  Pomoc w budowie i prowadzeniu biznesu online na rynku książek

  Posiadanie własnej księgarni sprzyja rozwojowi różnorodnych potrzeb czytelniczych, od poszukiwań konkretnych tytułów po eksplorację literackich nowości. W efekcie branża księgarska przeżywa swój rozkwit. Obejmuje to nie tylko internetowe sklepy z książkami, ale także rozległy zakres usług, takich jak doradztwo czytelnicze, organizacja wydarzeń literackich, czy dostarczanie zamówionych książek pod wskazany adres.

  Co interesujące, większość tego rodzaju działalności może być skutecznie prowadzona w sieci, przyciągając klientów nie tylko z lokalnej społeczności, ale także z obszaru całego kraju czy spoza granic.

  Jeśli chcesz wzmocnić swoją obecność online, zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji internetowej. Posiadamy obszerne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla branży księgarskiej oraz profesjonalnym projektowaniu sklepów online. Oferujemy również usługi graficzne oraz wiele innych działań, mających na celu kształtowanie wizerunku i generowanie ruchu online.

  Tworzenie stron www dla księgarni

  Jeśli zajmujesz się sprzedażą książek, akcesoriów czy gadżetów literackich, warto rozważyć prowadzenie zarówno tradycyjnej księgarni stacjonarnej, jak i inwestycję w biznes online. To otwiera dodatkowe możliwości marketingowe i sprzedażowe, wzmacniając rentowność i pozycję na rynku. Jak zacząć?

  Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z naszą interaktywną agencją, Proadax. Podczas briefingu analizujemy sytuację Twojej firmy i proponujemy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Jakie działania możemy podjąć?

  Przede wszystkim oferujemy:

  • tworzenie stron internetowych dla księgarni opartych na platformie WordPress,
  • rejestrację domeny i wybór hostingu,
  • utworzenie profilu w Google Moja Firma,
  • prowadzenie firmowego bloga,
  • stworzenie sklepu online z książkami i artykułami literackimi wykorzystując technologię WooCommerce,
  • aktywne obecności w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok),
  • produkcję treści wideo na YouTube,
  • tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi online (GoogleAds i FacebookAds),
  • optymalizację SEO dla lepszej pozycji w wyszukiwarkach,
  • strategię e-mail marketingową,
  • opracowanie spójnej identyfikacji wizualnej,
  • sesje zdjęciowe i wideoreklamy,
  • przygotowywanie materiałów reklamowych,
  • dostarczanie gadżetów promocyjnych.

  Oprócz tego proponujemy wiele innych działań, które możemy omówić podczas indywidualnej konsultacji.

  Ksiegarnia-szostka-realizacjaAktualizacja serwisu i pakiet opieki nad stroną www z książkami

  Zagrożenia internetowe są coraz powszechniejsze, a wycieki danych klientów to bardzo poważny problem, dlatego zachęcamy do zadbania o cyberbezpieczeństwo. Ciekawą opcją jest  pakiet opieki nad serwisem www, obejmujący swoją ochroną zarówno stronę www, jak i sklep online dla księgarni. Ponadto w ofercie znajduje się dokonywanie niezbędnych aktualizacji bezpieczeństwa, czyszczenie kodu, wykrywanie i neutralizacja wirusów czy tworzenie kopii zapasowych. Profesjonalny support techniczny jest nieoceniony w kryzysowych sytuacjach, a te najczęściej przydarzają się w najmniej spodziewanym momencie. Dzięki pakietowi można uchronić nie tylko firmę, ale i dane klientów.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.