Tworzenie stron internetowych dla Parafii i Kościołów

Realizacje

Nasze realizacje dla Parafii i Kościołów

DOMENĘ opłacimy ją na min. 1 rok

DARMOWY HOSTING opłacimy go na min. 1 rok

POCZTĘ E-MAIL założymy nieograniczoną ilość kont

Certyfikat SSL opłacimy go na min. 1 rok

Jak wygląda proces tworzenia stron www?

Zobacz 5 kroków naszej współpracy.

Brief + analiza

Projekt graficzny
strony głównej

Kodowanie, testy
i umieszczenie
materiałów.

Strona internetowa
GOTOWA!

Opinie naszych Klientów

Tomasz Wieliczko
Tomasz Wieliczko
05:22 14 Jun 24
Chciałbym serdecznie podziękować Adamowi oraz wszystkim pracownikom Agencji Proadax za profesjonalne wsparcie i przygotowanie kampanii podczas wyborów samorządowych 2024. Ich zespół to prawdziwi profesjonaliści, świetni fachowcy, którzy doskonale rozumieją potrzeby klienta i potrafią dostosować się do dynamicznych warunków kampanii wyborczej. Jakość dostarczonych materiałów była perfekcyjna, co bez wątpienia przyczyniło się do sukcesu naszego komitetu wyborczego Przyszłość-Razem dla Gminy Zator (tomaszwieliczko.pl), na który oddano najwięcej głosów.Agencja Proadax to firma z najwyższej półki, wg mojej opinii to zdecydowanie Top 10! Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Ich zaangażowanie, kreatywność i dbałość o szczegóły wyróżniają ich na tle konkurencji. Serdecznie polecam ich usługi każdemu, kto szuka niezawodnych partnerów do realizacji przedsięwzięć i wyzwań marketingowych. Dodatkowo, oferują bardzo konkurencyjne ceny, co czyni ich ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.Z pewnością warto z nimi współpracować!Serdecznie polecam Agencję Proadax!
Michał Kawa
Michał Kawa
17:06 01 Jun 24
Serdecznie polecam agencję Proadax. Bardzo fajna współpraca na każdym etapie realizacji projektu. Wykonali dla nas sklep internetowy, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Z racji branży personalizowanej biżuterii potrzebowaliśmy kilka nietypowych rozwiązań i firma Proadax spełniła wszystkie nasze wymagania, od początku realizacji do końca pomagając wybrać najlepsze rozwiązanie do naszych oczekiwań. Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi i Adamowi za wykonanie naszego sklepu.
Sylwia Pawlikowska
Sylwia Pawlikowska
05:51 13 May 24
Miałam przyjemność współpracować z Proadax również przy tworzeniu nowej strony (dlaczego również?....bo nasza współpraca przebiega właściwie w oparciu o każdą prezentowaną przez Proadax specjalność) tym samym... z wielką przyjemnością chcę się podzielić opinią - więcej niż pozytywną, zamkniętą w samych superlatywach - od zindywidualizowanego podejścia do klienta, przez zaangażowanie, wsparcie, kooperację, świetną komunikację, po pomysł i timing.Dziękuję! :)
Bartlomiej Lopata
Bartlomiej Lopata
10:10 12 May 24
Polecam Firmę. Szybko i sprawnie wykonali dla mnie stronę internetową. Zorganizowali również niestandardowe części strony oraz bardzo dobrego Fotografa.
Tomasz Sychowski
Tomasz Sychowski
17:51 09 May 24
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Fachowa i miła obsługa na najwyższym poziomie. Wszystko bardzo rzetelnie i w ustalonym terminie. Gorąco POLECAM !!!
Marcin Ostromecki
Marcin Ostromecki
09:39 01 May 24
Bez problemowy, szybki i sprawny kontakt.Wysoka jakość produktów, które tworzą - polecam.
js_loader

Stwórz stronę internetową dla Parafii i Kościołów

Tu zaczyna się Twoja przygoda ze stroną www
Zostaw swój kontakt, a odezwiemy się do Ciebie

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Nasi partnerzy

  Agencja interaktywna Proadax — strony www, sklepy internetowe

  Budowa stron www dla Parafii i Kościołów Parafia Świętego Wojciecha w Krakowie

  Dzisiaj konwencjonalne metody promocji i reklamy, które przez długi czas przynosiły sukces firmom, tracą na znaczeniu. Obecnie kluczowe jest istnienie w świecie online oraz efektywne przyciąganie ruchu z internetowych kanałów. Z tego powodu uważamy, że każda instytucja, w tym także parafie, powinna zainwestować w nowoczesne formy reklamy online, które wzbudzą zainteresowanie, zwiększą ruch i przekształcą go w konkretne rezultaty. Warto podkreślić, że dla instytucji publicznych, takich jak parafie, głównym celem jest realizacja misji, a nie generowanie zysków.

  Jak więc osiągnąć sukces w erze Internetu?

  Skutecznym rozwiązaniem jest opracowanie stron internetowych dla parafii, ponieważ stanowią one podstawowe narzędzie do publikowania informacji, promocji wydarzeń oraz istotnych spraw.

  Profesjonalna obsługa instytucji i promocja w Sieci

  Pierwszym etapem w procesie tworzenia stron internetowych dla Parafii jest skontaktowanie się z naszą agencją interaktywną, Proadax. Przeprowadzimy szczegółowy briefing, zidentyfikujemy potrzeby i przedstawimy dostosowane do specyfiki Parafii rozwiązania. Każda instytucja, bez względu na to, czy jest to parafia, szkoła, urząd, placówka medyczna, stowarzyszenie czy fundacja, może w pełni korzystać z nowoczesnych technologii cyfrowych. Jednym z konkretnych przykładów może być stworzenie strony internetowej zgodnej ze standardem WCAG 2.1 na poziomie AA, co umożliwi każdemu użytkownikowi łatwe dostęp do interesujących go informacji oraz korzystanie z usług Parafii.

  Aby maksymalnie wykorzystać dostępne możliwości, nasza agencja interaktywna oferuje kompleksową obsługę Parafii i jej promocję w Internecie. To zagwarantuje dbałość o wizerunek Parafii w Sieci, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne, zwłaszcza w kontekście organizacji o charakterze publicznym czy pozarządowym. W ramach naszych działań nasi specjaliści opracują wieloetapową strategię marketingową, zajmą się identyfikacją wizualną oraz wdrożą niezbędne narzędzia z zakresu content marketingu. Dodatkowo oferujemy obsługę mediów społecznościowych i zarządzanie profilami w tych kanałach.

  Współczesne Parafie powinny posiadać nowoczesne strony internetowe, wykonane w technologii RWD (Responsive Web Design), co oznacza, że strona jest dostępna zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Platforma WordPress stanowi doskonałe narzędzie do stworzenia takiej witryny, a jednocześnie zalecamy spełnienie standardu WCAG 2.1 na poziomie AA, co umożliwi łatwy dostęp dla wszystkich użytkowników. Duże Parafie mogą potrzebować rozbudowanych portali internetowych lub funkcjonalnych serwisów www, podczas gdy niektórym wystarczy strona www typu onepage lub standardowa strona wizytówkowa. Istotne jest, aby każda z nich była dopasowana do konkretnych potrzeb.

  Jednak samo stworzenie strony to tylko początek. Aby zwiększyć jej efektywność i zasięg, warto skorzystać z różnorodnych opcji, takich jak:

  • Założenie i aktywacja wizytówki Google Moja Firma (Profil Google).
  • Rejestracja domeny i wykup hostingu.
  • Marketing internetowy.
  • Budowa landing page.
  • Opracowanie indywidualnego projektu graficznego witryny.
  • Zaprojektowanie logo i identyfikacji wizualnej.
  • Sesje foto-wideo.
  • Nagranie spotu promocyjnego z użyciem drona.
  • Zlecenie druku bannerów i materiałów reklamowych.
  • Szkolenia online z obsługi witryny

  Możliwości są liczne, dlatego współpraca z agencją interaktywną pozwoli Parafii zdefiniować cele i wyznaczyć nowe kierunki rozwoju.

  Parafia Świętego Wojciecha w KrakowiePakiet opieki nad stroną www dla Parafii

  W dobie zagrożeń płynących z Sieci bardzo ważną kwestią jest dziś zapewnienie bezpieczeństwa. Strony internetowe Parafii są narażone na ataki hakerskie oraz szkodliwe działania botów, co często skutkuje wyciekami danych lub awarią witryny. Jednak można temu zaradzić już na etapie budowy lub modernizacji strony www.

  Wystarczy skorzystać z pakietu opieki nad serwisem dla Parafii, który oferuje szereg przydatnych usług. W zakresie cyberbezpieczeństwa, taki pakiet to przede wszystkim:

  • systematyczne tworzenie kopii zapasowych,
  • wykonanie niezbędnych aktualizacji bezpieczeństwa,
  • zabezpieczenie dostępu do danych osobowych,
  • support techniczny.

  W efekcie każdy podmiot, który zdecyduje się na pakiet, zyska wyższy poziom bezpieczeństwa oraz zdobędzie zaufanie użytkowników.

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.