Z radością prezentujemy naszą kompleksową realizację sklepu internetowego "Arctom" specjalizującego się w wysokiej jakości daszkach nad drzwi z poliwęglanu. Stworzyliśmy zupełnie nową odsłonę sklepu, opartą na innowacyjnych rozwiązaniach.

Mając na uwadze, że w obecnych czasach znaczenie ma nie tylko wysoka jakość produktów, ale także szybka i niezawodna dostawa, zintegrowaliśmy sklep Arctom z renomowaną firmą kurierską DPD, aby zapewnić sprawną obsługę przesyłek i śledzenie dostaw w czasie rzeczywistym. Wiedząc, że produkty Arctom doceniane są przez Klientów w całej Europie, wdrażamy moduł wielojęzyczności i tłumaczenia na język angielski, francuski i niemiecki, aby jeszcze lepiej dostosować się do potrzeb globalnej społeczności i umożliwić komfortowe zakupy każdemu, także osobom spoza granic naszego kraju. W trosce o zagranicznych odbiorców zadbaliśmy o nowoczesny system wielowalutowości, umożliwiający dokonywanie płatności w euro. Ceny automatycznie aktualizują się zgodnie z bieżącym kursem walut z danego dnia, zapewniając sprawne zakupy. Wdrożyliśmy także płatności Paypal, który jest jednym z najpopularniejszych systemów płatniczych na świecie.

 

Kolejną kwestią wartą uwagi jest migracja przez nas całej gamy produktów z poprzedniego sklepu 🙂 Zachowanie istniejącej bazy produktów, ma kluczowe znaczenie dla utrzymania zaufania klientów i widoczności w Google. Pozwala kontynuować relacje ze stałymi klientami, dając im pewność, że nowe środowisko sklepowe jest kontynuacją ich dobrze znanej i cenionej platformy zakupowej. Łatwość nawigacji to był nasz priorytet, dlatego dodaliśmy możliwość filtrowania produktów, aby umożliwić Klientom łatwe odnalezienie idealnego daszka, spełniającego wszystkie ich oczekiwania. Sklep Arctom oferuje także unikalną funkcję – animacje 360 stopni dla każdego produktu. Dzięki nim Klient ma możliwość obejrzenia daszków z każdego możliwego kąta, co pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie ich designu i funkcji.

Czytaj i inspiruj się! Przenieśliśmy również wszystkie artykuły blogowe z poprzedniego sklepu. Dotychczasowe treści wspomagają utrzymanie ruchu organicznego na stronie, co jest istotne dla pozycjonowania marki w internecie. Artykuły blogowe często są bowiem optymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO), co przyczynia się do poprawy widoczności strony w wynikach wyszukiwania.

Referencje

Jest mi niezmiernie miło polecić firmę Proadax jako partnera w tworzeniu stron internetowych. Współpraca z nimi była niezwykle owocna i satysfakcjonująca.
Proadax wykazała się nie tylko doskonałą znajomością najnowszych technologii internetowych, ale również głębokim zrozumieniem naszych potrzeb biznesowych. Ich podejście do projektu było profesjonalne i elastyczne, zawsze starając się zaspokoić nasze wymagania oraz dostosować się do zmieniających się okoliczności.
Niezwykle cenimy ich kreatywność i umiejętność przeniesienia naszej wizji na funkcjonalną i atrakcyjną stronę internetową. Komunikacja z zespołem Proadax była klarowna i efektywna, co przyspieszyło proces projektowania i dostarczenia finalnego produktu.

Efektem ich pracy jest strona internetowa, która spełnia nasze oczekiwania pod względem estetyki, funkcjonalności i wydajności. Dzięki Proadax mamy teraz nowoczesne narzędzie promocji naszej firmy, które przyciąga uwagę klientów i poprawia naszą obecność online.

Z całego serca polecam Proadax wszystkim poszukującym partnera do tworzenia profesjonalnych stron internetowych. Ich zaangażowanie, kompetencje i zdolności twórcze są nie do przecenienia.

Arctom s.c

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.