Butikloft

Bez wątpienia atutem sklepów online jest o wiele szerszy asortyment niż sklepów tradycyjnych. Poza tym należą do nowoczesnych rozwiązań, które oprócz produktów oferują czas, jaki klient zaoszczędzi nie wychodząc z domu.

Tworząc stronę sklepu Butik Loft staraliśmy się zoptymalizować jego funkcjonalność pod kątem użytkownika, dlatego nie tworzyliśmy systemów sprzedażowych, jak to jest w przypadku wielu witryn e-commerce, ale dodaliśmy moduł sprzedaży produktów do WordPressa. To obecnie jedna z najpopularniejszych technologii stosowanych w sprzedaży przez internet i, aby zautomatyzować cały proces, zintegrowaliśmy ją z płatnościami online.

Na życzenie Klientki, stronę połączyliśmy również z serwisem aukcyjnym Allegro. Możliwość wystawiania produktów dodanych w sklepie jako aukcji i jednoczesne tworzenie zamówienia w sklepie zwiększa ruch na stronie i docelowo sprzedaż. Zakupy można robić także z poziomu smartfona i tabletu – strona sklepu została bowiem całkowicie dostosowana do urządzeń mobilnych.

 

Chcąc skutecznie zaprezentować produkty i zwrócić uwagę użytkowników, zaimplementowaliśmy szybki podgląd oferty oraz animowany slajder, na którym w atrakcyjny sposób są prezentowane zdjęcia z możliwością efektywnych przejść między jednym a drugim.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.