Opis realizacji

Zator to nie tylko kraina dobrego karpia, ale także niecodziennych pomysłów na biznes. Tym razem zgłosiła się do firma Cannabis Nature, która oferuje produkty na bazie konopi siewnej. Naszym zadaniem było zaprojektowanie transparentnej strony internetowej, zintegrowanej z platformą sprzedażową.

Wspólnie uznaliśmy, że strona wizytówkowa Zator będzie optymalnym rozwiązaniem dla takiej działalności. W ramach sesji fotowideo wykonaliśmy mnóstwo zdjęć i zmontowaliśmy bardzo ciekawe materiały filmowe. Duża baza foto-video posłużyła do budowy galerii oraz wstawienia wideo w tle homepage’a, które prezentuje jak pracuje załoga firmy. Szata graficzna strony jest bardzo czytelna i przyjemna w odbiorze, dzięki czemu użytkownik łatwo uzyska dostęp do informacji czy oferowanych produktów.

Klienci naszego zleceniodawcy to zazwyczaj ludzie szukający pomocy w kwestiach zdrowia, a czasem ostatniej deski ratunku, dlatego dodaliśmy moduł poradnikowy, który w przystępny sposób wyjaśnia wszelkie kwestie dot. konopi i ich zastosowania. Jeśli użytkownik wciąż będzie miał wątpliwości przed zakupem, to może skorzystać z krótkiego i prostego formularza, by umówić się na konsultację. Aby podnieść wiarygodność i wzbudzić zaufanie, umieściliśmy specjalny licznik, który informuje potencjalnego klienta m.in. o liczbie sprzedanych produktów, latach rynkowego stażu czy liczbie dostępnego asortymentu.

Realizacja zakładała również uruchomienie prostej platformy sprzedażowej, która ułatwi zakupy klientom z całej Polski. Proces składania zamówienia jest krótki, formularze czytelne i łatwe w zrozumieniu, a dokonanie zakupu dzięki integracji z Tpay szybkie i bezpieczne. Dodatkowym atutem było wykorzystanie usług i narzędzi Facebooka, czyli założenie fanpage’a, uruchomienie sklepu oraz zintegrowanie strony z LiveChat messenger.

Oprócz wspomnianej realizacji e-commerce, wykonaliśmy też pełną identyfikację wizualną oraz przygotowaliśmy materiały promocyjne Zator w postaci: wizytówek, ulotek, nadruków i etykiet.

Otrzymane referencje