Cannabis Nature

Zator to nie tylko kraina dobrego karpia, ale także niecodziennych pomysłów na biznes. Tym razem zgłosiła się do firma Cannabis Nature, która oferuje produkty na bazie konopi siewnej.

Naszym zadaniem było zaprojektowanie transparentnej strony internetowej, zintegrowanej z platformą sprzedażową.

Wspólnie uznaliśmy, że strona wizytówkowa Zator będzie optymalnym rozwiązaniem dla takiej działalności. W ramach sesji fotowideo wykonaliśmy mnóstwo zdjęć i zmontowaliśmy bardzo ciekawe materiały filmowe. Duża baza foto-video posłużyła do budowy galerii oraz wstawienia wideo w tle homepage’a, które prezentuje jak pracuje załoga firmy. Szata graficzna strony jest bardzo czytelna i przyjemna w odbiorze, dzięki czemu użytkownik łatwo uzyska dostęp do informacji czy oferowanych produktów.

Klienci naszego zleceniodawcy to zazwyczaj ludzie szukający pomocy w kwestiach zdrowia, a czasem ostatniej deski ratunku, dlatego dodaliśmy moduł poradnikowy, który w przystępny sposób wyjaśnia wszelkie kwestie dot. konopi i ich zastosowania. Jeśli użytkownik wciąż będzie miał wątpliwości przed zakupem, to może skorzystać z krótkiego i prostego formularza, by umówić się na konsultację. Aby podnieść wiarygodność i wzbudzić zaufanie, umieściliśmy specjalny licznik, który informuje potencjalnego klienta m.in. o liczbie sprzedanych produktów, latach rynkowego stażu czy liczbie dostępnego asortymentu.

Realizacja zakładała również uruchomienie prostej platformy sprzedażowej, która ułatwi zakupy klientom z całej Polski. Proces składania zamówienia jest krótki, formularze czytelne i łatwe w zrozumieniu, a dokonanie zakupu dzięki integracji z Tpay szybkie i bezpieczne. Dodatkowym atutem było wykorzystanie usług i narzędzi Facebooka, czyli założenie fanpage’a, uruchomienie sklepu oraz zintegrowanie strony z LiveChat messenger.

Oprócz wspomnianej realizacji e-commerce, wykonaliśmy też pełną identyfikację wizualną oraz przygotowaliśmy materiały promocyjne Zator w postaci: wizytówek, ulotek, nadruków i etykiet.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.