Centrum Fmea

Czym powinna wyróżniać się strona zajmująca się przekazywaniem wiedzy? Zdecydowanie umiejętnym zaprezentowaniem swoich usług zainteresowanym Użytkownikom. Takie wyzwanie postawiło przed nami CENTRUM FMEA!

Na stronie zastosowaliśmy standardowe elementy, które instalujemy w większości naszych realizacji, takie jak możliwość założenia konta oraz zapisania się do newslettera, wewnętrzna wyszukiwarka, FAQ, a także forum dla Użytkowników. Ponadto na stronie znajdują się również pliki do pobrania, a także prezentacja oferty szkoleniowej.

Układ strony jest jasny, przejrzysty oraz dostoswany kolorystycznie do tematyki, jaką reprezentuje. Dominującymi kolorami jest biel, pomarańcz oraz granat.

Dodanie na stronie formularza kontaktowego stanowi wyjście naprzeciw oczekiwaniom Użytkowników, którzy mają możliwość wygodnego i szybkiego przesłania swoich uwag oraz zapytań.

Centrum FMEA aktywnie działa w mediach społecznościowych, dlatego też dodaliśmy na stronie ikony do social mediów, aby umożliwić Użytkownikom szybkie „polubienie” kanałów, pozwalające na utrzymanie ciągłego kontaktu z firmą.

Strona jest responsywna, dzięki czemu Użytkownicy korzystający z urządzeń mobilnych mają możliwość korzystania z zasobów serwisu z dowolnego miejsca.

Dodatkowym zadaniem postawionym przed nami w trakcie realizacji projektu było stworzenie dostępności strony w różnych językach. Moduł wielojęzyczności  znajdujący się na stronie umożliwia Użytkownikom zapoznanie się z ofertą firmy zarówno w języku polskim, jak również po angielsku..

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.