Cordia Plus

Decyzje zakupowe w dużej mierze podejmujemy na podstawie wyglądu – nie ma co to tego dwóch zdań. Wygląd bowiem wywołuje w nas emocje.

Taki też był zamysł przy projekcie strony firmy Cordia – wzbudzić w potencjalnym kliencie pozytywne emocje i odpowiednie reakcje. Firma w głównej mierze zajmuje się produkcją frontów meblowych. Dlatego właśnie na ten element postawiliśmy nacisk projektując główną stronę cordia.pl. Trzy duże zdjęcia nowoczesnych wnętrz, prezentujące fronty meblowe włożone w slajder na pewno przyciągają uwagę użytkownika i chęć dalszego eksplorowania serwisu.

Znajdujący się poniżej podział na kategorie produktów na pewno pozwala na szybsze zapoznanie się z ofertą firmy. Ma to obecnie kluczowe znaczenie, kiedy użytkownicy tylko skanują treści na stronie. Dodatkowym atutem, który niewątpliwie podnosi atrakcyjność strony, jest prezentacja katalogów online poszczególnych linii produktów.

Statyczne katalogi PDF tym razem przedstawiliśmy w wersji interaktywnej z efektem przewracania stron, z możliwością powiększania widoku oraz pobierania na komputer.  Z pewnością zabieg ten sprawi, że katalog dotrze do większej ilości odbiorców. Na koniec warto wspomnieć o na systemie wielojęzyczności witryny, na którym zależało klientowi.

 

Referencje

Chcemy serdecznie zarekomendować Firmę  PROADAX
realizatora  strony internetowej oraz projektów marketingowych firmy Cordia.

Firmę  Proadax tworzą wybitni specjaliści w dziedzinie usług internetowych oraz marketingowych-  ludzie z ogromnym zamiłowaniem do swojej pracy, pełni pomysłów i kreatywnych rozwiązań.

Idealnie wsłuchują się w założenia i wymagania Klientów,  podsuwając zaskakujące odpowiedzi.
Cechuje ich nowoczesność i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Otwartość, cierpliwość, poczucie humoru i pozytywna energia, które im towarzyszą ułatwiają kontakt, czyniąc współpracę nie tylko przyjemną ale i skuteczną w efekty działań.

Maksymalne zaangażowanie w zlecony projekt i dopracowywanie go w najdrobniejszych szczegółach przekłada się na  najwyższe rezultaty pracy oraz na to co dzisiaj najistotniejsze-  szybkość realizacji.

Firma Proadax to rzetelna , profesjonalna,  godna polecenia Firma, której życzymy dalszych sukcesów i niekończących się podróży w potrzeby kolejnych najbardziej wymagających Klientów.

Zadowoleni Właściciele
oraz osoby współpracujące przy realizacji zlecanych projektów
Firmy Cordia

Cordia Plus

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.