Opis realizacji

Decyzje zakupowe w dużej mierze podejmujemy na podstawie wyglądu – nie ma co to tego dwóch zdań. Wygląd bowiem wywołuje w nas emocje. Taki też był zamysł przy projekcie strony firmy Cordia – wzbudzić w potencjalnym kliencie pozytywne emocje i odpowiednie reakcje. Firma w głównej mierze zajmuje się produkcją frontów meblowych. Dlatego właśnie na ten element postawiliśmy nacisk projektując główną stronę cordia.pl. Trzy duże zdjęcia nowoczesnych wnętrz, prezentujące fronty meblowe włożone w slajder na pewno przyciągają uwagę użytkownika i chęć dalszego eksplorowania serwisu.

Znajdujący się poniżej podział na kategorie produktów na pewno pozwala na szybsze zapoznanie się z ofertą firmy. Ma to obecnie kluczowe znaczenie, kiedy użytkownicy tylko skanują treści na stronie. Dodatkowym atutem, który niewątpliwie podnosi atrakcyjność strony, jest prezentacja katalogów online poszczególnych linii produktów. Statyczne katalogi PDF tym razem przedstawiliśmy w wersji interaktywnej z efektem przewracania stron, z możliwością powiększania widoku oraz pobierania na komputer.  Z pewnością zabieg ten sprawi, że katalog dotrze do większej ilości odbiorców. Na koniec warto wspomnieć o na systemie wielojęzyczności witryny, na którym zależało klientowi.

Otrzymane referencje

Cordia Plus

By Cordia Plus, cordia.pl -

Chcemy serdecznie zarekomendować Firmę  PROADAX
realizatora  strony internetowej oraz projektów marketingowych firmy Cordia.

Firmę  Proadax tworzą wybitni specjaliści w dziedzinie usług internetowych oraz marketingowych-  ludzie z ogromnym zamiłowaniem do swojej pracy, pełni pomysłów i kreatywnych rozwiązań.

Idealnie wsłuchują się w założenia i wymagania Klientów,  podsuwając zaskakujące odpowiedzi.
Cechuje ich nowoczesność i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Otwartość, cierpliwość, poczucie humoru i pozytywna energia, które im towarzyszą ułatwiają kontakt, czyniąc współpracę nie tylko przyjemną ale i skuteczną w efekty działań.

Maksymalne zaangażowanie w zlecony projekt i dopracowywanie go w najdrobniejszych szczegółach przekłada się na  najwyższe rezultaty pracy oraz na to co dzisiaj najistotniejsze-  szybkość realizacji.

Firma Proadax to rzetelna , profesjonalna,  godna polecenia Firma, której życzymy dalszych sukcesów i niekończących się podróży w potrzeby kolejnych najbardziej wymagających Klientów.

Zadowoleni Właściciele
oraz osoby współpracujące przy realizacji zlecanych projektów
Firmy Cordia