Danvost

Stworzenie dobrego sklepu internetowego nie jest łatwe. Z jednej strony pojawia się problem szybkiego działania serwisu w obliczu tysięcy produktów, a z drugiej potrzeba zaprezentowania użytkownikowi oferty w atrakcyjny, ciekawy sposób.

Pracując z firmą Danvost spróbowaliśmy znaleźć złoty środek i stworzyć platformę w pełni zaspokajającą potrzeby współczesnego odbiorcy.

Realizacja nie była prosta, ponieważ do przygotowania był kompletny system od zera. Dzięki organizacji pracy i podziale obowiązków między osoby, które najlepiej znają się na konkretnych czynnościach, udało nam się jednak sprawnie poradzić z uruchomieniem sklepu. W chwili, gdy graficy dopieszczali ostatnie detale identyfikacji wizualnej, programiści mieli już gotowy szkielet sklepu oparty na systemie PrestaShop i rozbudowane drzewo kategorii, które później znacznie ułatwiło proces dodawania produktów i zarządzania nimi.

Jako, że dzisiaj e-sklepy powstają w szybkim tempie, doradziliśmy Klientowi pewne rozwiązania, które pomogą mu być zawsze o krok przed konkurencją. Tym sposobem przeprowadziliśmy integrację z kanałami społecznościowymi oraz serwisem Allegro, by nie ograniczać się wyłącznie do jednej platformy sprzedażowej. Dzięki temu klienci docierają do sklepu z różnych źródeł i zaczynają pamiętać markę Danvost.

W celu wyróżnienia oferty spośród innych dystrybutorów sprzętu Makita, zainstalowaliśmy dynamiczny slider oraz nowoczesne bannery prezentujące na stronie głównej najważniejsze informacje o firmie i ofercie.

 

W samym opisie produktów istnieje możliwość osadzania video oraz wystawiania opinii po zakończonej transakcji, które pozwalają przekonać przyszłych klientów do zakupów. Skonfigurowaliśmy także newsletter, przy użyciu którego Klient może budować bazę e-mailową i korzystać z niej przy organizacji promocji. Taka technika pozwala na szybkie zwiększenie obrotów w krótkim czasie.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.