Domki Sauny

Zazwyczaj klienci lubią wracać z nowymi zleceniami, których celem jest pełne skorzystanie z możliwości, jakie daje współczesny Internet, a właściwie e-commerce.

Podobnie było w przypadku spółki A&M Rzepa i Wspólnicy z Przeciszowa, która kiedyś zleciła nam wykonanie strony internetowej domkisauny.pl wraz z projektem logo oraz sesją foto i spotem wideo. Natomiast obecnie zdecydowała się na przekształcenie już istniejącej witryny w prawdziwy sklep online Przeciszów, który w swoim asortymencie posiada produkty z drewna, tj. domki, sauny, balie, baseny czy jacuzzi. Dzięki temu, klienci będą mogli wybrać, skonfigurować i kupić wybrany produkt w zaciszu własnego domu, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.

W ramach tej realizacji dodanie sklepu internetowego było możliwe dzięki zastosowaniu klasycznego combo, czyli WordPress + WooCommerce. Takie połączenie technologii zapewnia doskonałą kompatybilność i mnóstwo możliwości konfiguracji oraz dodawania wtyczek i aktualizacji bezpieczeństwa.

Głównym atutem zaprojektowanego sklepu online jest przejrzystość oraz łatwość dokonania zakupu wraz z personalizacją produktu. Na uwagę zasługuje możliwość szybkich zakupów bez klikania w podstronę produktu oraz równie szybka edycja koszyka. Ponadto, katalog produktów posiada opcję sortowania wg ceny, nowości lub najpopularniejszych produktów. Można też skorzystać z dynamicznej wyszukiwarki, która działa w oparciu o technologię AJAX, dzięki której po wpisaniu pierwszych liter nazwy, wyświetlają się pasujące produkty wraz z miniaturką, nazwą i ceną.

odstrony produktowe posiadają niezbędne funkcjonalności w postaci modułu galerii z opcją pełnego ekranuprzybliżenia oraz udostępnienia w social media (FB, Twitter, Pinterest) czy pobrania zdjęcia. Do tego przygotowaliśmy i dodaliśmy opisy (krótkie i długie) oraz specyfikacje produktowe, co dostarczy klientom niezbędnej wiedzy oraz wskaże na korzyści danego przedmiotu. Ułatwieniem w zakupach jest też slajder prezentujący podobne produkty.

Proces transakcyjny przebiega szybko za sprawą intuicyjnych i przejrzystych formularzy. Opracowany e-sklep Przeciszów daje możliwość dokonania zakupów zarówno zarejestrowanym użytkownikom, jak i gościom, bez zakładania konta. Klient może skorzystać z kodów rabatowych, które wpisze w odpowiednim formularzu. Opcje płatności obejmują szybkie przelewy online dzięki integracji z Tpay, jak również tradycyjny przelew bankowy czy płatność przy odbiorze. Z kolei wybór sposobu wysyłki zawiera odbiór osobisty lub dostawę kurierem.

Istniejący serwis rozszerzyliśmy też o moduł bloga, który korzystnie wpływa na pozycjonowanie w wyszukiwarce oraz wizerunek firmy jako branżowego eksperta. Ponadto, dodaliśmy zakładkę z opiniami Google, które budują reputację i popularność sklepu oraz jego wiarygodność. Nie zabrakło też integracji z social media (FB, Insta) – to dobry sposób na lepsze pozycjonowanie, jak również rozwój społeczności klientów, z którymi można nawiązać długofalowe relacje.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.