Opis realizacji

Historia uczy, że drewno zawsze było cennym materiałem budulcowym, którego używało się i wciąż używa w wielu dziedzinach życia codziennego. A wszystko dzięki genialnym właściwościom tego materiału, łatwości obróbki i oczywiście ekologii. Nasz klient – A&M Rzepa i Wspólnicy Sp. j. – postanowił to wykorzystać, dlatego w Przeciszowie prowadzi warsztat stolarski, gdzie produkuje drewniane sauny, banie/balie, domki ogrodowe i letniskowe oraz altany. W dzisiejszych czasach dobra robota nie gwarantuje sukcesu, więc klient zwrócił się do nas z prośbą o wykonanie strony www Przeciszów, logo, sesji foto oraz spotu wideo.

W tej realizacji opracowaliśmy stronę onepage na WordPress, która skupia w sobie większość zalet tradycyjnych witryn, a jednocześnie posiada przyjemny dla oczu layout oraz jest przejrzysta i prosta w obsłudze oraz administracji. Bez przeładowania, ale za to z konkretnym contentem, który został logicznie rozmieszczony – w efekcie przyciąga wzrok potencjalnych nabywców wyrobów z drewna. Strona została wykonana w technologii RWD, co przekłada się na kompatybilność wyświetlania treści na ekranie dowolnego urządzenia. Jeśli chodzi o UI/UX, to oczywiście nie zabrakło pływającego menu oraz przycisku back to the top button – oba dzięki swojej funkcjonalności oszczędzają czas użytkownika i poprawiają komfort korzystania z witryny onepage Przeciszów. Warto dodać, że nr tel. oraz adres e-mail znajdujące się u dołu strony są interaktywne, a więc po kliknięciu, można od razu zadzwonić (smartfon z Androidem) albo przejść do programu poczty elektronicznej. Dodatkowo, łatwy w obsłudze i czytelny formularz kontaktowy został wkomponowany w kolejnych sekcjach ofertowych. W efekcie, po zapoznaniu się z każdą, można kliknąć przycisk „Zapytaj” i go aktywować i napisać zapytanie o dany produkt. Na lepszą percepcję wpływają również dedykowane favikony, które podkreślają korzyści płynące z korzystania usług spółki.

W ramach realizacji wykonaliśmy podstawę identyfikacji wizualnej logo Przeciszów – utrzymane w konwencji minimalistycznej. Ponadto przeprowadziliśmy profesjonalną sesję foto, której efekty można podziwiać, przeglądając ofertę produktową. Co więcej, wyprodukowaliśmy spot wideo Przeciszów będący interesującym materiałem promocyjnym i reklamowym dla spółki A&M.