GEO-LUK

W geodezji liczy się precyzja. Każdy milimetr, najmniejszy detal mają znaczenie. Podobnie wygląda projektowanie stron internetowych w agencji interaktywnej Proadax.

Nasi graficy widzą to, co umyka oku zwykłego internauty. Godzinami dopieszczają projekt witryny, by była ona elegancka, symetryczna i przemyślana. W ten sposób powstają realizacje takie, jak strona firmowa Geoluk.pl.

Z pozoru prosta strona typu one-page, po bliższym poznaniu okazuje się bardziej rozbudowana, za sprawą systemu nieruchomości, modułu ofert czy sekcji wyświetlającej aktualności. Chcąc zachować nowoczesny wygląd, postanowiliśmy na pierwszym planie wyróżnić szeroki slider, który od razu informuje odwiedzających, na jakich usługach skupia się firma Geoluk.

Jak każda strona, która wychodzi spod naszych rąk, ta również została zoptymalizowana pod kątem SEO, w tym przypadku dla regionów: Zator, Kraków i Wadowice, ponieważ na pozyskaniu klientów z tych miejscowości klientowi zależy najbardziej.

Referencje

Firmę Proadax tworzą wybitni specjaliści w dziedzinie usług internetowych oraz marketingowych. Ludzie z ogromnym zamiłowaniem do swojej pracy, pełni pomysłów i kreatywnych rozwiązań.

Idealnie wsłuchują się w założenia i wymagania Klientów, podsuwając zaskakujące odpowiedzi. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam!

Paulina Duda

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.