Lake Park Zator

Mamy przyjemność przedstawić naszą najnowszą realizację - stronę internetową Lake Park Zator, poświęconą ofercie noclegowej w urokliwej okolicy jaką jest Zator (woj. Małopolskie). W tym tekście opisujemy, jak powstała ta strona i jakie są jej główne funkcjonalności.

Strona www została zaprojektowana w sposób, który umożliwi intuicyjne poruszanie się po niej. Zadbaliśmy o to, aby zawarte na niej informacje były przystępnie przedstawione, tak aby goście mogli w łatwy sposób znaleźć to, czego potrzebują.

Na stronie głównej znajduje się slajder z najważniejszymi informacjami oraz moduł umożliwiający szybką rezerwację apartamentu. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka użytkownicy mają dostęp do najważniejszych informacji oraz mogą szybko i łatwo dokonać rezerwacji.

Strona internetowa została podzielona na zakładki, a w nich znajdują się opisy apartamentów, cennik, galeria zdjęć  oraz informacje o sposobie dojazdu. Co sprawia, że goście mogą dokładnie zapoznać się z ofertą i zdecydować, czy Lake Park Zator to idealne miejsce na ich wakacje czy weekendowy wypad.

Dodatkowo wykonaliśmy prosty formularz kontaktowy, który sprawdzi się w razie pytań użytkowników do właścicieli obiektu.

Ważnym elementem strony jest responsywny design, który pozwala na komfortowe korzystanie z niej na każdym urządzeniu – zarówno na komputerze, jak i na smartfonie czy tablecie. By klienci mogli dokonywać rezerwacji w każdym miejscu i o każdej porze.

W celu zapewnienia atrakcyjności strony i przyciągnięcia uwagi potencjalnych gości, zadbaliśmy o estetykę i funkcjonalność każdego elementu. Stworzyliśmy wyjątkowy layout (projekt graficzny), który uwzględnia specyfikę obiektu i jego położenie. Wprowadziliśmy elementy wizualne takie jak zdjęcia i wizualizacje, które pozwalają klientom na dokładne zapoznanie się z ofertą noclegową i jej otoczeniem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową www.lakeparkzator.pl

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Jesteśmy teraz dostępni Dostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.