Meble Iwmar

Mówi się, że Polska to europejski potentat pod względem produkcji mebli. I trudno z tą opinią polemizować, skoro nasz nowy klient, firma Iwmar z okolic Kępna, również ma w tym swój udział, wytwarzając eleganckie meble tapicerowane.

Z kolei przedmiotem zamówienia realizowanego przez zespół Proadax było wykonanie strony www Kępno.

W tej realizacji ze świecą szukać wyrafinowanych rozwiązań technologicznych czy zaawansowanych integracji. Dlaczego? Bo celem była maksymalna prostota, jasny przekaz i lekkość formy. A więc dokładnie to, czego szuka większość polskich firm rodzinnych działających na pograniczu rzemiosła i przemysłu. W związku z tym, zaprojektowaliśmy stronę internetową, która przyciąga uwagę estetyką oraz funkcjonalnością ku uciesze użytkowników. Dużą zaletą opracowanej witryny www Kępno jest fakt, że opiera się na CMS spod szyldu WordPress, więc obsługa panelu administracyjnego, dodawanie i konfiguracja wtyczek jest po prostu łatwe. Stronę wykonaliśmy wg standardu Resposnive Web Design, co gwarantuje optymalne wyświetlanie contentu na ekranach tradycyjnych komputerów i urządzeń mobilnych. Za lepszą funkcjonalność, komfort nawigacji i przyjazność interfejsu odpowiada m.in. logicznie uporządkowany content oraz zastosowanie „pływającego menu” i „back to the top buttona”. Należy też wspomnieć o przejrzystej szacie graficznej oraz białym, miłym dla oka layoucie, który nie przytłacza i ułatwia percepcję zawartości witryny. Do tego ożywczy, kontrastowy fiolet.

Na home page’u umieściliśmy automatyczny slajder z topowymi produktami meblowymi, zaś skrolując dalej, oczom użytkowników ukazują się odpowiednio: kategorie oferty, informacja o nowościach oraz favikony z opisem korzyści dla klientów. W zakładce ofertowej znajdują się bloki poświęcone różnego typu produktom, a po kliknięciu w nie, pojawiają się kolejne podstrony z opisami parametrów mebli oraz galeria zdjęć z możliwością oglądania w trybie ręcznym, pełnego ekranu lub pokazu slajdów.

Projektowanie stron internetowych Kępno przez Proadax to także implementacja integracji. W konsekwencji, witryna obfituje w integrację z social media, tj. Z Facebookiem i Instagramem, co korzystnie wpływa na pozycjonowanie oraz zwiększy zainteresowanie marką poprzez skupienie społeczności klientów na firmowych fanpejdżach. Na uwagę zasługuje też integracja z Google Maps, dzięki czemu potencjalny klient błyskawicznie zlokalizuje siedzibę oraz wyznaczy trasę dojazdu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.