Sielsko Anielsko

Jeśli kogoś interesuje miłe turystyczne combo, to powinien zwrócić uwagę na tę realizację strony www Tatry, ponieważ łączy w sobie aż 2 wakacyjne destynacje w jednym miejscu: zjawiskowe Tatry oraz nizinne Polesie.

Nasz klient, właściciel serwisu sielskoanielsko.com, zlecił nam opracowanie uniwersalnej witryny, która łączyłaby w sobie taki pakiet domków noclegowych przy jednoczesnym zachowaniu porządku i przejrzystości strony internetowe Tatry.

Podczas realizacji nasza ekipa była nastawiona na jak najlepsze pokazanie obu miejsc, aby potencjalny turysta mógł nieustannie obcować z obrazami i atrakcjami zarówno Tatr, jak i Polesia. Do tego celu wykorzystano ruchomy slider, który został umieszczony na stronie głównej, gdzie w klarowny sposób przedstawia najpiękniejsze fotografie obu regionów Polski wraz z domkami. Jasne, nieprzytłaczające tlo oraz zastosowanie nowoczesnej technologii projektowania witryn, tj. Responsive Web Design pozwoliło na zwiększenie funkcjonalności i użyteczności. W efekcie strona będzie doskonale wyświetlana na ekranach dowolnego urządzenia mobilnego. Praktycznym detalem jest także „back to the top button”, który za pomocą jednego kliknięcia umożliwia powrót do home page’a. Opracowana witryna internetowa Tatry dzięki powyższym zabiegom odznacza się dobrym UI/UX, który doceni większość użytkowników – przyszłych gości domków.

Z racji tego, że klient kupuje oczami, na podstronach dodano rozbudowane galerie z wysokiej jakości zdjęciami oferowanych obiektów. Znajdują się tam wszelkie detale wyposażenia oraz otoczenia domków.

Możliwość rezerwacji zyskała minimalistyczną formę – z jednej strony można skorzystać z tradycyjnego formularza kontaktowego dedykowanego obiektom noclegowym z określeniem przez klienta podstawowych parametrów. A z drugiej strony można skorzystać z LiveChat FB Messengera, dzięki czemu komunikacja i zapytania dot. preferowanego domku odbywa się w trybie real-time. Ponadto, wdrożono integrację z Google Maps, umożliwiającą dokładną lokalizację domku i wyznaczenie trasy dojazdu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.