Opis realizacji

Tworzenie oprogramowania ma to do siebie, że rozwija się bardzo dynamicznie, przez co jest wyjątkowo elastyczne i w efekcie może błyskawicznie odpowiadać na potrzeby rynku. Jednym z podmiotów stosujących tę zasadę jest nasz klient – Silk PLM, który tworzy specjalistyczne oprogramowanie zarządzania cyklem życia produktu, dedykowane przedsiębiorstwom z szeroko pojętej branży produkcyjnej. W efekcie zespół Proadax opracował klasyczny landing page w języku angielskim Myślenice. Co ciekawe, to już drugi projekt wykonany dla tego klienta.

Kampania online jest obecnie najefektywniejszą formą pozyskiwania nowych klientów, dlatego tworzenie landing page’y cieszy się tak dużą popularnością. W związku z tym dla naszego klienta wykonaliśmy przejrzystą stronę wizytówkową Myślenice w oparciu o popularny system zarządzania treścią – WordPress. W efekcie administrowanie witryną jest łatwe i szybkie oraz pozwala na wiele konfiguracji w zależności od potrzeb. Stronę wykonaliśmy w oparciu o standard Responsive Web Design, który zapewnia poprawne wyświetlanie contentu na smartfonach, tabletach, laptopach i PC. Jeśli chodzi o ergonomię nawigacji, dużą rolę odgrywa nie tylko RWD, ale także „pływające menu” oraz „back to the top button”. Oznacza to wygodę w przewijaniu treści i przełączaniu między zakładkami.

Tworzenie landing page Myślenice to także przygotowanie funkcjonalnego formularza kontaktowego, który służy do składania zapytań ofertowych oraz pozyskania danych kontaktowych od potencjalnego klienta. Tym sposobem zyskuje się dwie ważne rzeczy: reakcję oraz dane potrzebne np. do tworzenia baz mailingowych i e-mail marketingu. Jeśli chodzi o sferę wizualną, to wykonany landing page wyróżnia się ciekawym zestawieniem autorskich grafik, które współgrają z treścią i wzmacniają siłę języka korzyści. W konsekwencji, konsumenci z grupy targetowej otrzymują dobrze skomponowany i logicznie uporządkowany content – dokładnie taki, jakiego oczekują, i który wpisuje się w ich potencjalne potrzeby zakupowe. Landing page jest przyjazny dla użytkownika również ze względu na użycie stonowanych barw: granatu, niebieskiego, błękitu i bieli.

Ponadto, witryna obfituje w niezbędne przyciski „Call To Action” oraz slajdery i grafiki prezentujące korzyści wynikające ze stosowania oferowanego oprogramowania. Co więcej, landing page Myślenice został przez nas przetłumaczony na język angielski, a witryna posiada też interaktywne dane kontaktowe.