Silk PLM

Tworzenie oprogramowania ma to do siebie, że rozwija się bardzo dynamicznie, przez co jest wyjątkowo elastyczne i w efekcie może błyskawicznie odpowiadać na potrzeby rynku.

Jednym z podmiotów stosujących tę zasadę jest nasz klient – Silk PLM, który tworzy specjalistyczne oprogramowanie zarządzania cyklem życia produktu, dedykowane przedsiębiorstwom z szeroko pojętej branży produkcyjnej. W efekcie zespół Proadax opracował klasyczny landing page w języku angielskim Myślenice. Co ciekawe, to już drugi projekt wykonany dla tego klienta.

Kampania online jest obecnie najefektywniejszą formą pozyskiwania nowych klientów, dlatego tworzenie landing page’y cieszy się tak dużą popularnością. W związku z tym dla naszego klienta wykonaliśmy przejrzystą stronę wizytówkową Myślenice w oparciu o popularny system zarządzania treścią – WordPress. W efekcie administrowanie witryną jest łatwe i szybkie oraz pozwala na wiele konfiguracji w zależności od potrzeb. Stronę wykonaliśmy w oparciu o standard Responsive Web Design, który zapewnia poprawne wyświetlanie contentu na smartfonach, tabletach, laptopach i PC. Jeśli chodzi o ergonomię nawigacji, dużą rolę odgrywa nie tylko RWD, ale także „pływające menu” oraz „back to the top button”. Oznacza to wygodę w przewijaniu treści i przełączaniu między zakładkami.

Tworzenie landing page Myślenice to także przygotowanie funkcjonalnego formularza kontaktowego, który służy do składania zapytań ofertowych oraz pozyskania danych kontaktowych od potencjalnego klienta. Tym sposobem zyskuje się dwie ważne rzeczy: reakcję oraz dane potrzebne np. do tworzenia baz mailingowych i e-mail marketingu. Jeśli chodzi o sferę wizualną, to wykonany landing page wyróżnia się ciekawym zestawieniem autorskich grafik, które współgrają z treścią i wzmacniają siłę języka korzyści. W konsekwencji, konsumenci z grupy targetowej otrzymują dobrze skomponowany i logicznie uporządkowany content – dokładnie taki, jakiego oczekują, i który wpisuje się w ich potencjalne potrzeby zakupowe. Landing page jest przyjazny dla użytkownika również ze względu na użycie stonowanych barw: granatu, niebieskiego, błękitu i bieli.

Ponadto, witryna obfituje w niezbędne przyciski „Call To Action” oraz slajdery i grafiki prezentujące korzyści wynikające ze stosowania oferowanego oprogramowania. Co więcej, landing page Myślenice został przez nas przetłumaczony na język angielski, a witryna posiada też interaktywne dane kontaktowe.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.