Wolne Noclegi Zator

Wydawać by się mogło, że Zator to małe miasteczko, które o turystyce może się uczyć od stolicy Małopolski – Krakowa. Nic bardziej mylnego.

Okazuje się, że firmy z Doliny Karpia zaskakują swoją pomysłowością i podejmują kolejne inicjatywy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Ambitne projekty promujące lokalny rynek usług noclegowych oraz maksymalne uproszczenie ich działania to obszar, gdzie Proadax czuje się najlepiej. Przykładem tego jest realizacja serwisu https://wolnenoclegizator.pl, który oferuje gościom przegląd aktualnie dostępnych miejsc, a właścicielom obiektów, daje okazję wpisania się w krajobraz lokalnego rynku noclegowego.

Działanie serwisu opiera się na dedykowanym systemie, który w prosty sposób przedstawia informacje o wolnych miejscach. Chodzi o to, by użytkownik mógł od razu, na czytelnym i uporządkowanym homepage’u, zobaczyć estetyczne zdjęcie oferty oraz jej dane kontaktowe. Natomiast w przypadku właścicieli obiektów, serwis daje możliwość zarejestrowania się w bazie noclegów. Ponadto, dzięki implementacji dedykowanego systemu, opartego na wtyczce WooCommerce Zator, każdy zainteresowany przedsiębiorca może wykupić reklamy za pomocą tzw. punktów kredytowych (prepaid). Daje to bardzo dużą elastyczność, ponieważ reklama o wolnych miejscach jest publikowana tylko wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba (just-in-time), bez inwestowania w sztywne i kosztowne abonamenty.

Oferenci mogą logować się do serwisu internetowego Zator za pomocą profilu na FaceBook’u lub konta Google. Z kolei płatności za zakupione kredyty dokonuje się online, za pośrednictwem szybkiego i bezpiecznego systemu Dotpay.

 

Wdrożyliśmy także technologię automatycznej rotacji banerów reklamowych, dzięki czemu każdy turysta, szukający noclegu, na pierwszym miejscu zawsze zobaczy aktualną (na dany dzień) ofertę wolnych pokoi czy apartamentów. Bardzo ciekawym uzupełnieniem funkcjonalności serwisu jest aktywacja integracji z kanałem social media, wzbogaconej o bezobsługową publikację informacji o wolnych noclegach na FB.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.