Cremogen Recordings

Cremogen Recordings 2017-03-29T11:36:54+00:00

Opis realizacji

Cremogen Recordings to już trzeci projekt wykonany dla tego samego Klienta. Osoby i firmy, które podejmują z nami regularną współpracę, zawsze mogą liczyć na uprzywilejowane warunki. Kolejny raz pracowaliśmy nad stroną o charakterze muzycznym. Na podstawie opinii Klienta odnosimy wrażenie, że coraz lepiej udaje nam się oddać jego artystyczną duszę.

Nie trudno zauważyć, że strona przemawia przede wszystkim za pomocą przekazu graficznego. Nowoczesne zdjęcia, geometryczny układ, estetyczne boxy – to wszystko, w połączeniu z nastrojowym podkładem audio w tle, tworzy witrynę o unikalnym charakterze, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Poza projektem graficznym i kodowaniem stworzyliśmy również ciekawe logo na podstawie wytycznych Klienta. Z rzeczy mniej standardowych, które rzadko pojawiają się na stronach www, warto wyróżnić flyout menu, które nie tylko wygląda estetycznie, ale również zapewnia wygodną nawigację z poziomu smartfona. Nie zapominajmy też o integracji z Vimeo, bez której artysta nie mógłby zaprezentować swojej twórczości w wysokiej jakości dźwięku i obrazu, nie ponosząc zbędnych opłat za utrzymywanie nagrań na swoim hostingu.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.