Fundacja Przywołaj Uśmiech

Usłyszałeś gdzieś, że WordPress to ograniczony system, a strony na nim zbudowane zawsze wyglądają podobnie? Przywołaj Uśmiech raz na zawsze obala ten mit.

Ten rozbudowany serwis, który zaskakuje bogactwem szczegółów, został przygotowany właśnie w oparciu o silnik WordPress.

Menu z tematycznymi ikonami, panel nawigacji z efektownie wystającym logotypem, przyciski Call-to-Action z efektem parallax, moduły multimedialne prezentujące galerie foto i video, czyste boxy z ofertą firmy – to wystarczający dowód na to, że w WordPressie drzemie ogromna siła. Wystarczy tylko postarać się o oryginalny pomysł i poświęcić odpowiednio dużo czasu na projekt strony.

Każda zakładka strony została starannie przemyślana. Tam, gdzie się dało, zastosowaliśmy nowoczesne formy prezentowania zdjęć i tekstu wzbogacone animacjami. Dzięki temu każda podstrona ma swój charakterystyczny design, który jest jednocześnie spójny z identyfikacją całej strony. Nawet strona kontaktowa, która zawiera interaktywny wycinek Google Maps i formularz pozwalający na wysłanie wiadomości, została dostosowana pod kątem kolorystycznym.

Wniosek jest tylko jeden. WordPress pozwala na tworzenie dużych serwisów, którymi można zarządzać z poziomu wygodnego panelu administracyjnego. To doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy chcą mieć stałą kontrolę nad swoją stroną www.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.