Opis realizacji

Usłyszałeś gdzieś, że WordPress to ograniczony system, a strony na nim zbudowane zawsze wyglądają podobnie? Przywołaj Uśmiech raz na zawsze obala ten mit. Ten rozbudowany serwis, który zaskakuje bogactwem szczegółów, został przygotowany właśnie w oparciu o silnik WordPress.

Menu z tematycznymi ikonami, panel nawigacji z efektownie wystającym logotypem, przyciski Call-to-Action z efektem parallax, moduły multimedialne prezentujące galerie foto i video, czyste boxy z ofertą firmy – to wystarczający dowód na to, że w WordPressie drzemie ogromna siła. Wystarczy tylko postarać się o oryginalny pomysł i poświęcić odpowiednio dużo czasu na projekt strony.

Każda zakładka strony została starannie przemyślana. Tam, gdzie się dało, zastosowaliśmy nowoczesne formy prezentowania zdjęć i tekstu wzbogacone animacjami. Dzięki temu każda podstrona ma swój charakterystyczny design, który jest jednocześnie spójny z identyfikacją całej strony. Nawet strona kontaktowa, która zawiera interaktywny wycinek Google Maps i formularz pozwalający na wysłanie wiadomości, została dostosowana pod kątem kolorystycznym.

Wniosek jest tylko jeden. WordPress pozwala na tworzenie dużych serwisów, którymi można zarządzać z poziomu wygodnego panelu administracyjnego. To doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy chcą mieć stałą kontrolę nad swoją stroną www.