IB Polska

Przystępując do prac nad przebudową strony Fundacji Internationaler Bund Polska, skupiliśmy się na takim zaprojektowaniu układu treści by były one uporządkowane i przejrzyste.

Postawiliśmy na czytelne boxy podzielone na kategorie, z których użytkownik przekierowywany jest na poszczególne podstrony. Istotne miejsce na stronie głównej zajmują również aktualności – dzięki łatwemu w obsłudze panelowi administracyjnemu (CMS),  klient bez większego problemu będzie mógł nimi zarządzać.

W związku z prowadzeniem wielu różnorodnych projektów przez Fundację, opracowaliśmy wewnętrzne filtrowanie na podstronie projektów. Pozwala ono zawęzić wyszukiwanie do określonego typu realizowanych przez naszego klienta inicjatyw.

Kolejnym atutem strony ib-polska.pl jest integracja z systemem wpłat darowizn na rzecz Fundacji przez PayPal. Dzięki niemu, osoba chcąca przekazać darowiznę może łatwo wysyłać pieniądze bez udostępniania swoich danych finansowych.

Przebudowując serwis, uwzględniliśmy również wymagania dla osób niepełnosprawnych. Wprowadzając standardy dostępności strony internetowej, tzw. wytyczne WCAG, dostosowaliśmy witrynę dla osób z problemami oczu. Dzięki temu zwiększa się szansa dotarcia do większej grupy odbiorców stron internetowych Tychy.

 

Referencje

Bardzo profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta, doradztwo i zakres wykonanych zadań daleko przekraczający poza zwykłe standardy- gorąco polecam!

Maria Wojtacha

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.