Opis realizacji

Przystępując do prac nad przebudową strony Fundacji Internationaler Bund Polska, skupiliśmy się na takim zaprojektowaniu układu treści by były one uporządkowane i przejrzyste. Postawiliśmy na czytelne boxy podzielone na kategorie, z których użytkownik przekierowywany jest na poszczególne podstrony. Istotne miejsce na stronie głównej zajmują również aktualności – dzięki łatwemu w obsłudze panelowi administracyjnemu (CMS),  klient bez większego problemu będzie mógł nimi zarządzać.

W związku z prowadzeniem wielu różnorodnych projektów przez Fundację, opracowaliśmy wewnętrzne filtrowanie na podstronie projektów. Pozwala ono zawęzić wyszukiwanie do określonego typu realizowanych przez naszego klienta inicjatyw.

Kolejnym atutem strony ib-polska.pl jest integracja z systemem wpłat darowizn na rzecz Fundacji przez PayPal. Dzięki niemu, osoba chcąca przekazać darowiznę może łatwo wysyłać pieniądze bez udostępniania swoich danych finansowych.

Przebudowując serwis, uwzględniliśmy również wymagania dla osób niepełnosprawnych. Wprowadzając standardy dostępności strony internetowej, tzw. wytyczne WCAG, dostosowaliśmy witrynę dla osób z problemami oczu. Dzięki temu zwiększa się szansa dotarcia do większej grupy odbiorców stron internetowych Tychy.

Otrzymane referencje

Maria Wojtacha

By Maria Wojtacha, ib-polska.pl -

Bardzo profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta, doradztwo i zakres wykonanych zadań daleko przekraczający poza zwykłe standardy- gorąco polecam!