SaveSoft

Branża IT od lat uważana jest za najdynamiczniej rozwijającą się gałąź gospodarki.

Jednak masowa cyfryzacja to również szereg zagrożeń, przed którymi warto się chronić. I to właśnie cyberbezpieczeństwem zajmuje się nasz zleceniodawca, który powierzył nam odświeżenie swojego serwisu, aby ten był jeszcze bardziej przyjazny dla klientów i kontrahentów. Zleceniodawca to firma SaveSoft z Wadowic, która świadczy usługi z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa w Internecie, prywatności, obsługi informatycznej i montażu zabezpieczeń.

W ramach realizacji dla SaveSoft opracowaliśmy nową stronę internetową oraz nieco odświeżyliśmy logo. Przeprowadzenie briefingu pozwoliło na poznanie szczegółowych oczekiwań zleceniodawcy dotyczących realizacji, a ścisła współpraca różnych działów Proadax zaowocowała wypracowaniem lepszych i zoptymalizowanych rozwiązań zarówno od strony technicznej, jak i graficznej.

Tworzenie stron www Wadowice w tym przypadku oznaczało oparcie witryny na popularnym systemie zarządzania treścią (CMS) jakim jest WordPress. Dzięki niemu obsługa i administracja serwisem jest łatwiejsza niż dotychczas, a dodatkowym walorem jest możliwość szczegółowego dopasowania szablonu do swoich preferencji oraz opcja instalacji funkcjonalnych wtyczek. A ponadto dostęp do aktualizacji, które korzystnie wpływają na komfort użytkowania strony i jej bezpieczeństwo. Szata graficzna wykonanej witryny www Wadowice to bezpośrednie nawiązanie do palety barw znajdujących się na logo – a więc czarny, biały i pomarańczowy – które wskazują odpowiednio na profesjonalizm, transparentność i kreatywność

Na stronie głównej znalazł się automatyczny slajder oraz kilka dedykowanych grafik, jak również sekcje z ofertą, biogramem firmy, działaniami i slajderem z klientami naszego zlecenidoawcy. Natomiast na dole znalazła się standardowa stopka z interaktywnymi danymi teleadresowymi. Serwis internetowy Wadowice zaprojektowaliśmy w oparciu o przyjazne rozwiązania, które przekładają się na ergonomię użytkowania – chodzi m.in. o takie elementy jak łatwa nawigacja dzięki „pływającemu menu” i „back to the top button” oraz zastosowanie standardu RWD odpowiadającego za optymalne wyświetlanie witryny na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Projekt strony został wzbogacony o integracje z takimi aplikacjami jak: QRmaint i Team Viewer, które umożliwiają zgłaszanie potrzeb serwisowych wraz ich precyzyjnym opisem oraz rozwiązywanie problemów w trybie online (zdalny pulpit etc.). Na stronie dodaliśmy też integrację LiveChat FB Messenger ułatwiającej odpowiadanie na bieżące zapytania w czasie rzeczywistym oraz tradycyjny formularz kontaktowy i integrację GoogleMaps z opcją wyznaczenia trasy dojazdu do biura.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.