Opis realizacji

Panel-Pol to strona, która już od pierwszych chwil przyciąga czytelnym wyglądem oraz prostą, elegancką kolorystyką, która podkreśla tożsamość krakowskiej marki, działającej od wielu lat w branży paneli podłogowych oraz drewna podłogowego.

Tym co zdecydowanie wyróżnia serwis są karuzele zdjęć. Dzięki publikacji atrakcyjnych wizualnie oraz dobrych jakościowo fotografii strona stała się przejrzysta, elegancka oraz oddziaływająca na wyobraźnię i zmysły estetyczne klientów.

Dodanie na stronie formularza kontaktowego stanowi wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy mają możliwość wygodnego i szybkiego przesłania zapytania do przedstawicieli firmy.

Wysoka jakość UX, którą cechuje się serwis z pewnością będzie miało odzwierciedlenie w satysfakcji klientów, co w ostateczności będzie przekładać się na zwiększenie przychodów.

Marka Panel-Pol aktywnie działa w mediach społecznościowych, dlatego też dodaliśmy na stronie ikony do social mediów, aby umożliwić użytkownikom szybkie „polubienie” kanałów, pozwalające na utrzymanie ciągłego kontaktu z marką.

Stworzona przez nas nowoczesna strona internetowa prezentuje markę jako otwartą na zmiany i dostosowującą się do potrzeb użytkowników.

Otrzymane referencje

Grzegorz Sanetrnik

By Grzegorz Sanetrnik, panel-pol.com.pl -

Najwyższy profesjonalizm ! Świetna i rzeczowa obsługa. Kreatywność i terminowość. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. W 100% polecam tą firmę. dla mnie 5+

Najwyższy profesjonalizm ! Świetna i rzeczowa obsługa. Kreatywność i terminowość. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. W 100% polecam tą firmę. dla mnie 5+