REVEL Restauracja

REVEL Restauracja 2018-01-09T15:09:04+00:00

Opis realizacji

Revel to restauracja i pub w Zatorze, do której mamy szczególny sentyment, bo nierzadko spędzamy tam popołudniową przerwę przy świetnej, aromatycznej kawie. Było do przewidzenia, że te spotkania przerodzą się we współpracę, której wynikiem jest nowa, dostosowana do nowoczesnych standardów strona internetowa.

Witryna w przejrzysty sposób prezentuje wszystko to, co restauracja ma do zaoferowania swoim klientom. Mogą oni przeglądać produkty w formie portfolio lub otworzyć interaktywną kartę dań, której przerzucaniu stron towarzyszy efekt dźwiękowy. Zadbaliśmy o takie drobne szczegóły, bo wiemy, że pracownicy Revela z równie wielkim oddaniem podchodzą do przygotowywania dań dla swoich gości.

Strona posiada moduł aktualności oraz galerię prezentującą dania oraz zespół. Wdrożyliśmy również system składania rezerwacji przez internet. Od teraz klienci przy pomocy kilku kliknięć mogą upewnić się, że po przyjściu do restauracji będzie czekał na nich stolik, nawet gdy lokal będzie wypełniony po brzegi.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.